Żabka

Żabka przygotowała specjalną promocję dla klientów, aby pomóc pobudzić się w trakcie zimowych poranków. Codziennie do 4 lutego br., w godzinach 6:00-10:00 we wszystkich placówkach sieci w całej Polsce, można sięgnąć po parzoną na miejscu kawę (40 ml, 160 ml, 200 ml) w Żabka Café za 2,99 zł.

13 stycznia 2020 roku Żabka wspólnie ze swoim partnerem technologicznym firmą Synerise, zaprezentowała aplikację dla klientów żappka, podczas największych targów technologicznych NRF 2020 w Nowym Jorku. Żappka była pokazywana w ramach organizowanego przez Microsoft Reactor Innovation & ROI Hack Event i był to jedyny polski akcent wśród wąskiego grona prezentowanych projektów z całego świata.

Od 6 do 12 stycznia br. w ponad 6 tys. sklepach sieci Żabka trwa zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Żabka zdecydowała się także przekazać Fundacji dodatkową kwotę w uznaniu zaangażowania klientów korzystających z aplikacji Żappka. Będzie to efekt symbolicznej zamiany żappsów (punktów w aplikacji), których klienci nie zdążyli wykorzystać w trakcie regulaminowego okresu ważności, na środki przekazane Orkiestrze.

Pascal Noth, dyrektor zarządzający w Partners Group, wszedł do rady nadzorczej spółki Żabka Polska. 

W środę, 18 grudnia przy ul. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie został otwarty sześciotysięczny sklep Żabka. Placówka zlokalizowana jest w Bliska Wola Tower. Sklep ma 85 mkw. sali sprzedaży i oferuje klientom szereg szybkich przekąsek, dań gotowych oraz produktów spożywczych dedykowanych lokalnym mieszkańcom. To już 600. sklep sieci w Warszawie. Jednocześnie sieć zapowiedziała otwarcie szóstego już centrum logistycznego w nadchodzącym roku.

Żabka Polska otworzyła najmniejszy sklep w Polsce. To efekt elastyczności sieci w dostosowaniu formatu sklepu do lokalizacji o wysokim natężeniu ruchu oraz dodatkowych wymaganiach związanych z designem architektury budynku. Placówka o powierzchni blisko 16 mkw., zlokalizowana jest w tętniącym życiem poznańskim biurowcu Bałtyk, przy jednym z największych rond w Poznaniu.

Żabka Polska wzięła udział w uroczystości z okazji 30-lecia istnienia Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, która odbyła się 20 listopada w Poznaniu. Z ramienia firmy w wydarzeniu uczestniczył wiceprezes Adam Manikowski. Jako firma o wielkopolskich korzeniach, Żabka angażuje się aktywnie w rozwój i życie regionu.

W tym roku po raz pierwszy sieć Żabka, dzięki swoim lokalizacjom w całej Polsce, 11 listopada zaoferowała klientom tradycyjne, certyfikowane rogale świętomarcińskie, wykonane z ciasta półfrancuskiego, z nadzieniem z białego maku, z lukrem i pokruszonymi orzechami. Są dostępne w sprzedaży do 19 listopada we wszystkich sklepach Żabka.

Żabka Polska w lipcu przeprowadziła nabór studentów, którzy będą mieli szansę połączyć studia z 3-letnim, płatnym stażem zawodowym w Centrum Logistycznym firmy. Program realizowany jest trzeci rok we współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu. To dla młodych ludzi szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i ważnego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży.

Targi Franczyzy są okazją do spotkania przedstawicieli firm, które zaprezentują swoją ofertę franczyzową, z potencjalnymi franczyzobiorcami. Żabka Polska, największa sieć sklepów typu convenience, licząca ponad 5800 placówek prowadzonych przez ponad 4000 franczyzobiorców, jest partnerem strategicznym wydarzenia. Targi odbywają się w dniach 17-19 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Strony

X