Selgros

20 września odbył się pierwszy półfinał konkursu kulinarnego organizowanego przez Transgourmet i Selgros Cash&Carry. Uczniowie z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Łodzi musieli przygotować danie, którego obowiązkowymi składnikami były: kaczka, dynia i suszone śliwki. Dwa najlepsze zespoły zakwalifikowały się do listopadowego finału w Instytucie Kulinarnym Transgourmet, w którym stawką jest wartościowe stypendium, staż w restauracji Senses oraz reprezentacja Polski w konkursie Les Chefs en Or w 2020 roku w Paryżu, w kategorii juniorów.

To już 16. raz, kiedy przy wigilijnym stole Caritas spotkali się samotni i potrzebujący. Współorganizatorem tego ważnego wydarzenia był  Selgros Cash&Carry, dzięki czemu ma ono charakter ogólnopolski. Na ten cel przekazano ponad 35 ton żywności. 

To już 16. raz, kiedy przy wigilijnym stole Caritas spotkają się samotni i potrzebujący pomocy. Współorganizatorem tego ważnego wydarzenia jest Selgros Cash&Carry, dzięki czemu może przyjąć ono charakter ogólnopolski. Marka wchodząca w skład Transgourmet przekazała na ten cel ponad 35 ton żywności. Wieczerze odbędą się w największych miastach w całym kraju.

450 plecaków przekazał Selgros na rzecz akcji „Tornister pełen uśmiechów”, organizowanej przez poznański Caritas. To już dziewiąta edycja charytatywnej kampanii, której celem jest skompletowanie wyprawek szkolnych dla dzieci z potrzebujących rodzin.

Redakcja Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora uczestniczyła w obchodach 20- lecia działalności w Polsce Selgros Cash&Carry i Transgourmet. Impreza odbyła się na poznańskich targach MTP, podczas niej wystawiało się wiele firm z branży FMCG i nie tylko. Był to festyn rodzinny, zorganizowany na bardzo wysokim poziomie. Impreza została zorganizowana z ogromnym rozmachem. Pojawiły się dwie sceny, na których można było zobaczyć m.in. Małgorzatę Ostrowską, zespół Kombi, zespół UK Legends (dawny Smokie).  Było też wielu znanych kucharzy, którzy gotowali na miejscu dla publiczności. 

Dzisiaj odbędzie się otwarcie zmodernizowanej hurtowni Selgros Cash&Carry w Radomiu. Z tej okazji dla wszystkich klientów przygotowano atrakcyjne promocje, gratisowe zakupy i liczne konkursy z nagrodami. Wzbogacony zostanie również asortyment hurtowni. Pojawi się m.in. nowe stoisko ze świeżymi rybami i owocami morza oraz wyrobami z Wędzarni Selgros.

Polski Czerwony Krzyż i Selgros Cash&Carry organizują ogólnopolską akcję poboru krwi pod hasłem „Nie bądź obojętny, podaruj życie”. We wrześniu i październiku w 13 polskich miastach przy każdej z hali Selgros, w wybranych dniach, znajdować się będzie specjalny ambulans Regionalnego  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przystosowany do poboru krwi. Na oddających krew czekać będzie szereg atrakcji.

Polski Czerwony Krzyż i Selgros Cash&Carry organizują ogólnopolską akcję poboru krwi pod hasłem „Nie bądź obojętny, podaruj życie”. We wrześniu i październiku w 13 polskich miastach przy każdej z hali Selgros, w wybranych dniach, znajdować się będzie specjalny ambulans Regionalnego  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przystosowany do poboru krwi. Na oddających krew czekać będzie szereg atrakcji.

W tym roku Selgros obchodzi jubileusz osiemnastolecia obecności na polskim rynku. Z tej okazji zorganizował dla swoich klientów loterię promocyjną pod hasłem „18 LAT SELGROS w POLSCE”, w której łączna wartość nagród wynosi ponad 350 tysięcy złotych.

Karp od lat króluje na polskich stołach podczas wigilijnego wieczoru. Do 24 grudnia w halach Selgros Cash&Carry można skorzystać z wyjątkowej promocji. - Karp jest najpopularniejszą rybą serwowaną w Wigilię. Dlatego postanowiliśmy w ramach podziękowania dla klientów, którzy przez cały rok zaopatrują się w naszych hurtowniach, przygotować atrakcyjną cenowo ofertę właśnie na karpia – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros Cash&Carry.

Strony

X

Przeczytaj również