Mondelez

Mondelez Polska to wiodąca firma branży spożywczej oraz na rynku czekolady i ciastek w Polsce. W jej ofercie znaleźć można markę belVita, która weszła na rynek z nowym produktem belVita Soft Bakes Filled w dwóch wariantach nadzienia.

Z okazji nadchodzących Świąt, Milka przygotowała słodką ofertę produktów sezonowych, z którymi odliczanie do gwiazdki nabierze prawdziwej magii. Obok kultowych słodyczy takich jak np. kalendarz adwentowy Milka, Mikołaj Milka czy Bałwanek Milka, w portfolio marki znalazły się także nowości – czekoladowe kulki Milka Snow Balls w wersji Oreo oraz idealne na prezent maskotki ze słodyczami Milka. Produkty mają silne wsparcie mediowe, PR-owe i sprzedażowe.

W okresie zimowym wielbiciele Delicji Szampańskich mają powody do zadowolenia. Marka przygotowała dla swoich konsumentów promocję pod hasłem „Spełnij marzenie z Twojej Bajki”. W ramach aktywacji do wygrania są karty przedpłacone o różnej wartości: co tydzień do wygrania 10 000 złotych, codziennie 1000 złotych, a co godzinę 50 złotych. 

Już od listopada, w sklepach można znaleźć najpopularniejszy Kalendarz Adwentowy Milka 200 g, tym razem w dwóch wersjach graficznych do wyboru. Ofertę produktów sezonowych uzupełniają, m.in. pyszne figurki z najdelikatniejszej czekolady Milka: Mikołaj 50 g i Bałwanek 50 g; produkty Snowballs (draże Milka Mini Snowballs 100 g oraz Milka Snowballs 112 g, w tym roku również w wersji z Oreo), jak również nowość – zestaw słodyczy Milka z pluszową zabawką.

Mondelēz International, wiodący producent słodyczy w Polsce i światowy lider produkcji ulubionych marek konsumentów, takich jak czekolady i ciastka Milka, ciastka Oreo i belVita oraz cukierki Halls, ogłosił zmianę na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Polski i Krajów Bałtyckich. 1 lipca 2017 roku Janusz Idczak obejmie stanowisko nowego Dyrektora Zarządzającego Polski i Krajów Bałtyckich.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, zwiększenie poziomu produkcji, a także nowe miejsca pracy – tak w skrócie można opisać nową linię przyszłości Mondelēz International w Skarbimierzu. Oficjalne uruchomienie nastąpiło 2 września. Nowa linia będzie produkować wyroby takich marek  jak Milka, Oreo, 3bit oraz Cadbury Dairy Milk czy Terry's Chocolate Orange.

2 września Mondelēz International oficjalnie uruchomił Linię Przyszłości – supernowoczesną i jedną z najbardziej innowacyjnych w Europie. Nowa linia będzie produkować wyroby znanych i lubianych marek, takich jak Milka, Oreo, 3bit oraz Cadbury Dairy Milk czy Terry's Chocolate Orange. Zależnie od docelowej wielkości produkcji w Skarbimierzu oznacza to około 90 nowych miejsc pracy.

Mała Akademia Słodkości otwarta w sierpniu zeszłego roku w fabryce Mondelez Polska w Jarosławiu ma już rok! To wyjątkowe miejsce, z którego wywodzą się ulubione ciastka Polaków, takie jak Łakotki czy Petitki, odwiedziło w tym czasie ponad 1000 osób. W Małej Akademii Słodkości można poznać nie tylko tajniki produkcji smakołyków i bogatą, ponad 80-letnią historię zakładu, ale także wziąć udział w warsztatach edukacyjnych dotyczących racjonalnej konsumpcji przekąsek.

X