Auchan Polska

Kontynuując zmiany organizacyjne oraz przyspieszając transformację pod jednym wspólnym szyldem, nastąpiły zmiany we władzach spółki Auchan Polska. Nowym Prezesem Zarządu Auchan Polska został mianowany Gerard Gallet, reprezentując Auchan jako Dyrektor Generalny Kraju.

W sobotę – 12 maja – we wszystkich sklepach Auchan w całej Polsce organizowana będzie urodzinowa akcja „ciasto charytatywne”. Dochód ze sprzedaży ciasta przeznaczony jest na wsparcie lokalnych fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz dzieci i młodych ludzi.

Centra Handlowe Auchan w całej Polsce już po raz szósty biorą udział w akcji pod hasłem „Cyrkuluj książeczko”. Akcja ma na celu zbiórkę książek dla dzieci przebywających w opiekuńczych domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Zbiórka potrwa do końca stycznia 2018 r.

Auchan Polska oddaje do dyspozycji banków swoje sklepy dla przeprowadzenia zbiórek żywności na rzecz potrzebujących. Lokalne banki wybierają sklepy, w których będą prowadzić zbiórki, w zależności od swoich bieżących potrzeb i możliwości.

O!Shopping to znak jakości, który Immochan wdraża w Centrach Handlowych Auchan w Polsce. Pierwszym obiektem, który wprowadził znak jakości O!Shopping, jest Centrum Handlowe Auchan Gdańsk.

Firma Auchan Polska zaprasza szkoły do wzięcia udziału w eko-konkursie. Jest to projekt edukacyjny połączony z konkursem na eko-kreatywność.

Firma Immochan jest obecna na polskim rynku od 20 lat i jednym z kluczowych obszarów jej działalności jest komercjalizacja centrów handlowych. Już od września Immochan odpowiada za komercjalizację 15 obiektów handlowych z hipermarketem, które zmieniły szyld na Auchan w wyniku integracji Reala z Auchan.

Klienci Pasażu Łódzkiego ponownie zyskali możliwość dojazdu autobusami do centrum handlowego. W poniedziałek, 11 kwietnia 2016 r., ruszył bezpłatny autobus hipermarketu Auchan w Pasażu Łódzkim.

X