Jesteś tutaj

Snack od WSP „Społem” na karnawał

Na trwający właśnie okres karnawału Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca Przysmak Świętokrzyski podawany z Sosem Kieleckim.Snack do smażenia jest idealną propozycją dla konsumentów gustujących w słonych i słodkich przekąskach. Jak zapewnia producent, smakuje równie dobrze w wersji na słono i na słodko. Produkt jest do przygotowania w domu, jest przy tym wydajny, z paczki o wadze 400 g można przygotować 10l przekąski. Przysmak Świętokrzyski dostępny jest w dwóch wersjach: z mąki ziemniaczanej lub pszennej. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Producent proponuje serwowanie Przysmaku z sosami swojej produkcji, które dodają mu charakteru.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Na trwający właśnie okres karnawału Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca Przysmak Świętokrzyski podawany z Sosem Kieleckim.

W ubiegłym roku Mercedes-Benz dostarczył więcej aut niż kiedykolwiek w swojej historii - 1 461 680 sztuk, o 10,7% więcej niż w 2012 r. Mercedes-Benz zwiększył sprzedaż we wszystkich regionach świata. Na kluczowych rynkach, takich jak Niemcy, USA, Japonia i Australia, zdobył tytuł najpopularniejszej marki premium.

X