Jesteś tutaj

Nowe ogórki od Krakusa

Krakus wprowadza na rynek Ogórki korniszony z chili oraz Ogórki korniszony z czosnkiem. Ogórki korniszony z chili wyróżnia chrupkość i słodko-pikantny smak. Wszystko dzięki unikalnej kompozycji przypraw i niesamowicie ostrej papryczce chili. Ogórki korniszony z czosnkiem również cechują się wyjątkową chrupkością – w tym przypadku z kolei akcentuje ją słodko-kwaśna zalewa z nutą czosnku. To idealne przekąski i dodatki do dań, a także podstawowy składnik koreczków lub dodatków do grilla. Wprowadzeniu nowości na rynek towarzyszyć będą działania promocyjne w punktach sprzedaży oraz w kampanii digitalowej.

Podobne artykuły

Okres komunijny coraz bliżej, z tej okazji marka Solidarność przygotowała komunijna ofertę bombonierek w specjalnej oprawie. Na propozycję składają się bombonierki z kremami bezalkoholowymi, zatopionymi w czekoladzie: L’Amour, Czekoladki z Klasą Pistachio oraz Czekoladowe Tajemnice. 

Lody marki Ben & Jerry’s wejdą na polki rynek w marcu i dostępne będą w sześciu wariantach smakowych i w dwóch wersjach wagowych – o pojemności 0,5 l oraz 100 ml.

X

Przeczytaj również