Jesteś tutaj

Nowe ogórki od Krakusa

Krakus wprowadza na rynek Ogórki korniszony z chili oraz Ogórki korniszony z czosnkiem. Ogórki korniszony z chili wyróżnia chrupkość i słodko-pikantny smak. Wszystko dzięki unikalnej kompozycji przypraw i niesamowicie ostrej papryczce chili. Ogórki korniszony z czosnkiem również cechują się wyjątkową chrupkością – w tym przypadku z kolei akcentuje ją słodko-kwaśna zalewa z nutą czosnku. To idealne przekąski i dodatki do dań, a także podstawowy składnik koreczków lub dodatków do grilla. Wprowadzeniu nowości na rynek towarzyszyć będą działania promocyjne w punktach sprzedaży oraz w kampanii digitalowej.

Podobne artykuły

Krakus przygotował dwie nowe propozycje. Pierwsza to ogórki korniszony z pikantnym chili, które jest jedną z najbardziej popularnych przypraw na świecie. Chili dodaje się m. in. do dań mięsnych, warzywnych, sosów, a nawet czekolady. Z kolei druga propozycja to ogórki korniszony wyrazistym czosnkiem.

Coraz większa konkurencja wynikająca z dużego zagęszczenia sklepów detalicznych oraz rosnąca tendencja do zakupów spożywczych online sprawiają, że kierownicy marketów stacjonarnych coraz bardziej muszą skupić się na prezentacji towaru zgodnie z potrzebami klientów, aby zapewnić sobie ich wierność. Szczególny potencjał oferuje tutaj dział produktów chłodniczych. Nowe, przezroczyste, bezramowe systemy drzwi szklanych Termofrost® marki SCHOTT umożliwiają niezmącony widok prezentowanego towaru, ułatwiając konsumentom orientację i podjęcie decyzji w punkcie sprzedaży. Dodatkowo wpływają na znaczną redukcję zużycia energii. Francuska sieć supermarketów Carrefour z powodzeniem stosuje drzwi SCHOTT od lipca 2015 roku.

X