Jesteś tutaj

Już wkrótce Vi edycja konkursu "Odśwież swój sklep"

WKRÓTCE VI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA NIEZALEŻNYCH HANDLOWCÓW "ODŚWIEŻ SWÓJ SKLEP"

Wyższe obroty w sklepie!
Większa liczba zadowolonych klientów!
Lepsza ekspozycja asortymentu!

Zachęcamy do udziału w VI edycji autorskiego ogólnopolskiego konkursu dla niezależnych detalistów branży FMCG „Odśwież Swój Sklep”. „Poradnik Handlowca” wraz z partnerami konkursu w minionych latach całkowicie odświeżył już 5 sklepów spożywczych na terenie Polski. Placówki po remodelingu działają w Andrychowie, Poznaniu, Przywidzu, Sanoku i Krakowie. To właśnie Państwa sklep może być następny!

Anna Stawiarska powiedziała: Dzięki wprowadzonym zmianom obroty mojego sklepu wzrosły o kilkanaście procent. Mogę powiedzieć obiektywnie, że część kategorii bardziej skorzystała na modernizacji wnętrza, część nieco mniej. Najważniejsze, że klienci w pełni zaakceptowali zmiany, jeszcze do tej pory zdarzają się osoby, które z uznaniem wyrażają się o nowym wyglądzie „Puchatka”. Klienci najbardziej chwalą nowy układ sklepu, ponieważ obecnie większość produktów jest bardziej widoczna, a w dodatku jest więcej przestrzeni. Sklep wygląda obecnie nowocześnie, „marketowo”. Zyskałam też wielu nowych klientów, którzy najpierw
zajrzeli z ciekawości, a teraz regularnie robią u mnie zakupy. Dlatego zachęcam handlowców do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. W moim przypadku jeden z klientów powiedział wręcz, że takie zmiany to powinnam wprowadzić już 5 lat temu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Laureatkami głównej nagrody zostały Panie Jolanta i Ewa Święszek, właścicielki Sklepu Spożywczo-Przemysłowego „Delikatesik” z Krzeszowic. Gratulujemy!

Senat w dniu 19 stycznia 2018 r. przyjął ustawę z dnia 10 stycznia 2018 r. bez poprawek. Nowe przepisy dotyczą elektronizacji i krótszego okresu przechowywania akt pracowniczych. Ustawa trafi teraz do Prezydenta. Ustawa przewiduje, że pracodawcy będą mogli przechowywać akta pracownicze 10, a nie 50 lat, bo ZUS będzie dysponował wszystkimi danymi potrzebnymi do uzyskania świadczeń i ustalenia ich wysokości. Zapowiadane zmiany mają szanse wejść w życie 1 stycznia 2019 r. 

X

Przeczytaj również