Jesteś tutaj

Żółty pomidor – zaskakująca nowość Tymbarku

Choć  może się wydawać, że o sokach pomidorowych wiemy już wszystko i niczym nas nie zaskoczą – Tymbark postanowił udowodnić, że tak nie jest. Nowość – Tymbark 100% Żółty Pomidor potwierdza, że lider na rynku soków niezmiennie nie pozwala konsumentom na nudę.

Unikalne smaki to już od dawna domena Tymbarku. Teraz przyszedł czas na rewolucję w kategorii soków pomidorowych.

Tymbark jako jedyna marka na rynku oferuje sok z żółtych sezonowych pomidorów. 100% Żółty Pomidor to wariant smakowy dostępny w kwadratowej butelce PET 300 ml. To produkt doskonały zarówno dla fanów pomidorowych smaków, którzy są ciekawi nowych doznań smakowych, jak i dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji przekonać się do soków pomidorowych. Wyjątkowa, limitowana nowość to źródło potasu i naturalny wybór dla każdego, kto na co dzień sięga po wartościowe produkty do picia.

Nowość uzupełnia szerokie portfolio marki. Sok 100% Żółty Pomidor wyróżnia na półce nowoczesny design – spójny z pozostałymi smakami pomidorowymi Tymbark (100% Pomidor, 100% Pikantny Pomidor). Soki tej linii są dodatkowo wspierane szerokimi działaniami promocyjnymi w telewizji i Internecie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Tymbark przygotowała niespodziankę dla swoich konsumentów uatrakcyjniając ofertę o dwa nowe smaki z witaminami – jabłko – gruszka i jabłko – rabarbar. Inspiracją dla powstania nowości były domowe kompoty, tak bardzo lubiane przez Polaków.

Owoce Świata to linia inspirowana dalekimi podróżami – sześć egzotycznych smaków przenosi nas w najodleglejsze miejsca globu. A teraz z nowymi, pełnymi owoców opakowaniami prezentują się jeszcze bardziej soczyście.

X