Jesteś tutaj

Wyjątkowa receptura nowej Pepsi Max bez cukru

Nowa Pepsi Max, jak zawsze bez cukru, właśnie trafiła na półki sklepowe w całej Polsce. A co najważniejsze została stworzona we współpracy z polskimi konsumentami.

– Wiedzieliśmy, że Polacy poszukują napoju bez cukru o wyjątkowym smaku. Dlatego chcieliśmy stworzyć nową, mniej słodką Pepsi Max, która będzie im maksymalnie smakować. Zaprosiliśmy ich do współpracy i oto jest – nowa, Pepsi Max, jak zawsze bez dodatku cukru, stworzona specjalnie dla Polaków – powiedziała Magda Kuźnik, Senior Brand Manager Pepsi Poland.

Bohaterowie reklamy nowej Pepsi Max, którą już od 1 marca będziecie mogli oglądać w telewizji, głowią się nad tajemniczym składnikiem, który sprawia, że Pepsi Max ma tak wyrazisty smak, a przy tym ani grama cukru. Stąd zakręcone pomysły z jadem skorpiona w roli głównej. A co tak naprawdę zawiera tajemnicza czarna puszka? Jedno jest pewne – to Max składniki.

Pepsi Max bez cukru jest dostępna w 7 różnych pojemnościach – puszkach 0,33 l oraz butelkach 0,2 l 0,5 l, 1 l, 1,5 l, 2 l, 2,25 l.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Bakoma Premium, to propozycja dla konsumentów poszukujących wyjątkowych produktów najwyższej jakości.

Wanted, flagowa marka czekoladowych batonów od ETi, po raz kolejny zawita w telewizji w nowej odsłonie kampanii „Wybierz smak swojego buntu”.

X