Jesteś tutaj

Syropy Owocowa Spiżarnia Herbapol w nowej odsłonie

Owocowe syropy Herbapol wraz z nadejściem chłodów debiutują w nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej odsłonie. Nowe etykiety przyciągają wzrok grafikami soczystych owoców, regionalnymi motywami oraz jasną kolorystyką.

Syropy z linii Owocowa Spiżarnia o smakach znanych z dzieciństwa zawierają witaminę C i są pozbawione konserwantów oraz barwników. Odświeżona została cała gama 18 wariantów smakowych, wśród których znajdziemy tradycyjne smaki, takie jak malina, truskawka czy żurawina, oraz te niestandardowe, takie jak pomarańcza czy cytryna.

Syropy można serwować zalewając ciepłą lub zimną wodą bądź jako dodatek do ulubionych napojów. Wzbogacą smak każdej herbaty, ale też świetnie sprawdzą się jako dodatek do słodkich i wytrawnych dań. Atrakcyjna kompozycja smakowa, zawierająca zagęszczone soki owocowe, umili każdy wspólny moment, nie tylko w sezonie jesienno-zimowym, ale przez cały rok.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Big-Active, w której portfolio znajdują się czerwone herbaty z dodatkiem cytrusów, zachęca do poznania ciekawostek dotyczących czerwonej herbaty Pu-Erh oraz sposobów jej zaparzania. 

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby konsumentów marka Zioła Mnicha poszerza ofertę o kolejną nowość produktową. Zioła Mnicha Na ciśnienie to idealna propozycja dla osób, które potrzebują wsparcia pracy serca i układu krążenia, a jednocześnie zwracają uwagę na jak najbardziej naturalny skład produktów.

X