Jesteś tutaj

Syropy Owocowa Spiżarnia Herbapol w nowej odsłonie

Owocowe syropy Herbapol wraz z nadejściem chłodów debiutują w nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej odsłonie. Nowe etykiety przyciągają wzrok grafikami soczystych owoców, regionalnymi motywami oraz jasną kolorystyką.

Syropy z linii Owocowa Spiżarnia o smakach znanych z dzieciństwa zawierają witaminę C i są pozbawione konserwantów oraz barwników. Odświeżona została cała gama 18 wariantów smakowych, wśród których znajdziemy tradycyjne smaki, takie jak malina, truskawka czy żurawina, oraz te niestandardowe, takie jak pomarańcza czy cytryna.

Syropy można serwować zalewając ciepłą lub zimną wodą bądź jako dodatek do ulubionych napojów. Wzbogacą smak każdej herbaty, ale też świetnie sprawdzą się jako dodatek do słodkich i wytrawnych dań. Atrakcyjna kompozycja smakowa, zawierająca zagęszczone soki owocowe, umili każdy wspólny moment, nie tylko w sezonie jesienno-zimowym, ale przez cały rok.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Herbapol-Lublin wprowadza nową markę herbaty Nasza, która dopełni smakowity czas spędzany w gronie najbliższych.

Relaunch opakowań ma na celu wzmocnienie komunikacji oferty zielonych herbat Big-Active w wariancie ekspresowym oraz wyróżnienie ich spośród zielonych herbat liściastych. Pierwsze z nowych opakowań zadebiutują już w sierpniu, natomiast cała, odświeżona linia pojawi się na sklepowych półkach najpóźniej z końcem października.

X