Jesteś tutaj

Nowy smartfon biznesowy Zebry

Firma Zebra Technologies Corporation zaprezentowała TC20 – wzmocniony komputer mobilny, zaprojektowany specjalnie pod kątem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.

TC20 to lekkie, wytrzymałe, przeznaczone do długotrwałej eksploatacji urządzenie mobilne, stworzone do użytku w pomieszczeniach. Skierowane jest do firm z sektora MŚP z takich branż, jak handel detaliczny i hotelarstwo/turystyka, w których kluczowe znaczenie ma zrównoważenie funkcjonalności urządzenia i jego kosztu. Opracowując TC20, Zebra wykorzystała wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu nowych technologii dla firm – jej celem było  zrewolucjonizowanie rynku MŚP, na którym ciągle jeszcze na szeroką skalę stosuje się przestarzałe systemy dokumentacji papierowej i podatne na uszkodzenia urządzenia klasy konsumenckiej nieprzystosowane do zastosowań biznesowych. Dzięki wzmocnionemu, a przy tym lekkiemu modelowi TC20, małe i średnie firmy mogą wykorzystywać rozwiązania biznesowe, takie jak wbudowany skaner, bardziej wytrzymały akumulator i zwiększona liczba opcji łączności.

– TC20 firmy Zebra to atrakcyjna propozycja dla firm z sektora MŚP, które dzięki niemu mogą zrezygnować z typowych urządzeń mobilnych przeznaczonych na rynek konsumencki i przejść na wyspecjalizowane, wszechstronne i odpowiednio przystosowane urządzenia. Dłuższy czas pracy na akumulatorze, trwałość i lepsze skanowanie zwiększają produktywność pracowników w szerokim zakresie branż i sektorów – powiedział Bryan Bassett, Research Analyst, Mobile Enterprise: Device Solutions, IDC

TC20 oferuje skanowanie kodów kreskowych 1D i 2D. Po połączeniu z szyną UHF RFID Zebra® RFD2000 można go łatwo rozbudować o funkcje odczytu, zapisu i lokalizowania znaczników UHF RFID. To udogodnienie sprawia, że TC20 znajdzie zastosowanie w środowiskach sprzedaży detalicznej. Małe przedsiębiorstwa będą mogły korzystać ze zintegrowanej obsługi kodów kreskowych klasy korporacyjnej oraz odczytu znaczników RFID.

Urządzenie jest dostępne w wersji tylko z ekranem dotykowym oraz z ekranem dotykowym i klawiaturą. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

TC25 oferuje właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw wyższą wydajność niż powszechnie stosowane urządzenia konsumenckie oraz tradycyjny sposób dokumentacji za pomocą kartki papieru i długopisu

TC20 to wzmocnione smartfony biznesowe wyposażone w funkcję skanowania. Zaprojektowano je z myślą o sprzedawcach detalicznych. Urządzenia z serii TC20 mieszczą się w kieszeni i umożliwiają wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

X

Przeczytaj również