Jesteś tutaj

Nowy Kotlin w szklanej butelce – bez octu i konserwantów

Marka Kotlin, poszerzając swoje bogate już portfolio, wprowadziła na rynek unikalną nowość. Jest to wysokiej jakości, pyszny ketchup bez octu i konserwantów oraz bez substancji wzmacniających smak.

Nowy ketchup Kotlin zamknięty został w atrakcyjnym opakowaniu premium – butelce szklanej 280g z transparentną etykietą oraz zawieszką. Propozycja marki to odświeżenie jej oferty oraz całego segmentu opakowań szklanych, będących synonimem wysokiej jakości w kategorii ketchupów. Nowość jest dostępna w atrakcyjnej cenie, w dwóch najpopularniejszych wariantach smakowych: łagodnym i pikantnym.

Agros-Nova S.A.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

OSM Łowicz wprowadza na rynek nowy ser sałatkowy typu śródziemnomorskiego. Absolutną nowością w tym sezonie jest ser Fellada w kubeczku. Produkowany metodą mikrobiologiczną, bez substancji konserwujących i zagęszczających (czysta etykieta). 

Już teraz pod hasłem „Chrupnij śniadanko” specjalna oferta skierowana do małych sklepów! Ulubione płatki śniadaniowe Nestlé dostępne w nowej, mniejszej gramaturze. Nestlé NESQUIK 125 g, Nestlé CINI MINIS 125 g, Nestlé COOKIE CRISP 125 g oraz Nestlé LION 140 g to idealna propozycja na szybkie, łatwe i wygodne śniadanie lub po prostu „na spróbowanie”.

X