Jesteś tutaj

Nowość w portfolio De Care – Yummity

Firma De Care, specjalizująca się w produktach kuchni świata, wprowadziła na rynek nową linię bezglutenowych produktów roślinnych pod marką Yummity. Produkty Yummity to odpowiedź na globalny trend zdrowej żywności i kuchni roślinnej.

Portfolio Yummity to produkty z różnych kategorii, w tym: Szybkie Dania, Wypieki Słodkie (Muffiny, Gofry, Brownie), Wypieki Słone oraz Vergery. Są to 100% roślinne produkty, w składzie których znajdują się starannie dobrane, naturalne składniki pochodzące z miejsc, które zapewniają oryginalny smak lokalnej kuchni, między innymi z Indii, Peru, Tajlandii czy Afryki.

Yummity to zdrowe i zbilansowane roślinne posiłki, opracowane we współpracy z dietetykiem. Pozwalają na przygotowanie bezglutenowych, pełnowartościowych dań, opartych wyłącznie na naturalnych składnikach. Yummity to produkty bez dodatku środków konserwujących, skrobi, sztucznych aromatów czy barwników. Odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Posiłki przyrządzone z produktów Yummity to kompozycje pełne niepowtarzalnego smaku, którego tajemnica tkwi w starannie opracowanych przez szefa kuchni przepisach, inspirowanych kuchniami z różnych zakątków świata. W produktach marki Yummity znajdują się m.in. smaczne i bogate w składniki odżywcze ziarna quinoa, nasiona amarantusa oraz liofilizowane warzywa i owoce. Co istotne, w produktach do przygotowania wypieków (muffiny, brownie) cukier zastąpiono cukrem kokosowym powstającym z żywicy, uzyskanej z pąków kwiatów palm kokosowych.

Innowacją zastosowaną przez markę Yummity jest także wykorzystanie w muffinach kokosowych oraz gofrach węgla aktywowanego z palonych łupin kokosa, który nadaje im unikalny, czarny kolor.

Dzięki nowej marce Yummity kuchnia roślinna staje się nie tylko zdrowa, ale i różnorodna. Pełna gama produktów obejmuje:

– Szybkie Dania Yummity– przygotowane na bazie kompozycji pełnowartościowych kasz, suszonych warzyw, liofilizowanych owoców, a także idealnie dobranych ziół i przypraw: Szybkie Danie Smak Orientu, Szybkie Danie Smak Tajski, Szybkie Danie Smak Afryki, Szybkie Danie Smak Indii, Szybkie Danie Smak Peru.

– Vergery Yummity – w 3 wariantach smakowych: z marchewką, burakiem i szpinakiem.

– Słodkie Wypieki Yummity – w 100% naturalne, pożywne i łatwe w przygotowaniu słodkie przekąski, takie jak brownie, gofry i muffiny.

– Słone Wypieki Yummity – w postaci mieszanki do przygotowania chrupiącego, wegańskiego spodu do pizzy.

Produkty Yummity już od września dostępne będą między innymi w sieciach Carrefour, Frisco, Chata Polska, wybranych halach Leclerc, sklepach Market Point oraz sieci K&M. Od października będzie je można kupić w sklepach Auchan, Intermarche, Społem oraz Lewiatan.

Wprowadzeniu marki na rynek towarzyszą akcje promocyjne: degustacje, konkursy, kampanie informacyjne, materiały POS oraz działania PR.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Danonki odświeża opakowania jogurtów, które sprawdzą się jako część małego posiłku dziecka poza domem. W sierpniu na sklepowych półkach pojawiły się saszetki z bohaterem marki nawiązujące do szkolnych aktywności. Akcja będzie wspierana kampanią reklamową pod hasłem „Idealne do plecaka”.

Serki Bakoma Bio to lekka przekąska dla dzieci i dorosłych. Zdrowy i naturalny skład  potwierdzony jest  certyfikatem BIO, co gwarantuje, że składniki uprawiano bez użycia  nawozów sztucznych i pestycydów, nie też były genetycznie modyfikowane a pasza krów pochodzi z własnej produkcji gospodarstw ekologicznych. 

X

Przeczytaj również