Jesteś tutaj

Nowość od Bonduelle - „Już przygotowane na parze”

Marka Bonduelle wprowadza na rynek innowacyjną gamę warzyw „Już przygotowane na parze”, pochodzące w większości z polskich upraw na Kujawach.

Dzięki zastosowaniu najlepszego sposobu obróbki termicznej: blanszowaniu przy użyciu pary, warzywa zachowują wszystko to, co najlepsze - naturalny smak, zapach, witaminy i wartości odżywcze.

„Już przygotowane na parze” są najbliższe smaku i konsystencji świeżych warzyw. Produkt zawiera np. aż o 76% więcej witamin, potasu i minerałów, niż warzywa leżące przez 5 dni w lodówce i o 20% więcej niż zwykła mrożonka.

Wszystko co najlepsze – szybko i na wiele sposobów

Produkty z gamy „Już przygotowane na parze” pozwalają na znaczną oszczędność czasu. Możemy się cieszyć warzywami już po 3 - 5 minutach.  Wystarczy zdecydować jak dużą porcję potrzebujemy, podgrzać i... gotowe. Mamy wiele możliwości przygotowania warzyw - możemy je podgrzać w wodzie w garnku, na patelni, czy w mikrofali lub zostawić do rozmrożenia i wykorzystać na zimno – np. do sałatek.

– Nowy produkt to odpowiedź na potrzeby coraz większej liczby konsumentów dbających o zdrowy tryb życia, jednocześnie ceniących wolny czas i szukających mniej czasochłonnych rozwiązań. Dzięki mrożonkom „Już przygotowane na parze”, z polskich Kujaw, mamy przez cały rok dostęp do warzyw o smaku i chrupkości najbardziej zbliżonym do świeżych - mówi Anna Telakowiec, Dyrektor Marketingu regionu Polska i Prybałtyka Bonduelle Polska S.A.

Mieszanki warzywne „Już przygotowane na parze” – cena od 4,59 zł do 5,49 zł.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Bonduelle przedstawia nowość – czarna fasola w małych opakowaniach zawierających porcję do wykorzystania za jednym razem.

„Rośnie popularność żywności pochodzenia roślinnego w Polsce, co wyraźnie widać już  w ofecie sklepów" mówi Anna Telakowiec Dyrektor Marketingu Bonduelle.

X