Jesteś tutaj

Nowatorska linia mięs „Gotowe do pieczenia”

Firma Sokołów wprowadziła na rynek całkowicie nowatorską linię mięs „Gotowe do pieczenia". Ich przygotowanie jest bardzo proste i nie powinno sprawiać kłopotu nawet osobom o niewielkich umiejętnościach kulinarnych. Dzięki specjalnej folii, która ulega samorozszczelnieniu podczas pieczenia, gotowe do spożycia mięsa są niezwykle delikatne, soczyste i zachowują aromat użytych przypraw. Nie tracą przy tym walorów charakterystycznych dla dań pieczonych. Konsument poszukujący atrakcyjnej propozycji kulinarnej na świąteczny stół będzie miał do wyboru: SCHAB ZE ŚLIWKĄ, SZYNKĘ, KARCZEK lub BOCZEK.

Sokołów S.A.
tel. 25 640 82 00
Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Gołąbki, bigos, fasola po bretońsku – to klasyki, niezmiennie cieszące się popularnością wśród wielbicieli tradycyjnych smaków. Teraz są dostępne w nowej, warzywnej odsłonie. Sokołów poszerza bezmięsną linię „Z gruntu dobre” o dania gotowe, takie jak: bigos warzywny, soczewica z suszonymi pomidorami, mix po bretońsku, gołąbki z warzywami w sosie pomidorowym oraz gołąbki z warzywami w sosie grzybowym. Wszystkie powstają ze 100% naturalnych składników i nie zawierają konserwantów.

 „Stówki” to najnowsza propozycja firmy Sokołów – pierwsze na rynku parówki przygotowane ze 100% mięsa z szynki wieprzowej. Co ważne, „Stówki” nie zawierają glutaminianu monosodowego, barwników i fosforanów. To produkt, który idealnie sprawdzi się jako wartościowy składnik diety. Został stworzony z myślą o osobach, poszukujących wyrobów o sprawdzonym składzie i dbających o właściwe komponowanie codziennych posiłków.

X

Przeczytaj również