Jesteś tutaj

Advertisement

Moreso wprowadza Quick Choco – pestki dyni w czekoladzie.

Moreso wprowadza na rynek nową zaskakującą czekoladową przekąskę. Do portfolio marki dołączyły polskie pestki dyni w belgijskiej czekoladzie – Quick Choco.

Nowość od Moreso to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku FMCG, który zdominowany został przez aktualne prozdrowotne trendy. Quick Choco dzięki połączeniu pestek dyni i czekolady może być idealną alternatywą dla tradycyjnych słodyczy np. czekolad z nadzieniem, cukierków lub pralin.

Jak pokazują badania blisko 70% polskich konsumentów zwraca uwagę na pochodzenie produktu. Nie bez znaczenia jest więc fakt, że do stworzenia Quick Choco użyto polskich pestek dyni, które idealnie komponują się z belgijską czekoladą uważaną za jedną z najlepszych na świecie.

Quick Choco dostępne są w dwóch wersjach smakowych - w czekoladzie mlecznej oraz ciemnej z dodatkiem soli himalajskiej. Atutem produktu jest wyjątkowa chrupkość, którą uzyskano dzięki delikatnemu uprażeniu pestek w gorącym powietrzu.

Wyróżnikiem nowej czekoladowej przekąski jest także opakowanie, które nie tylko zwraca uwagę konsumentów ale również dzięki optymalnej gramaturze 70g idealnie wpisuje się w trend convenience  i „on-the-go”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Linia Quick Snack od marki Moreso to rewolucyjne przekąski zapakowane w małe i poręczne jednoporcjowe saszetki typu „on-the-go”. Produkty idealnie wpisują się w najnowszy trend convinience. Nowoczesne i przyciągające uwagę opakowanie mocno wyróżnia się na sklepowej półce. 

Portfolio marki Moreso wzbogaciło się o kolejną nowość. Niebawem do sklepów trafią produkty z najnowszej linii „Domowe wypieki”. W asortymencie „Domowych wypieków” znalazły się 4 indeksy – tarte orzechy włoskie, tarte orzechy laskowe, tarte migdały naturalne oraz mak mielony.

X

Przeczytaj również