Jesteś tutaj

Mleczna nowość w ofercie OSM Piątnica

Na polskim rynku nabiałowym nie brakuje mleczarni, które mają w swojej ofercie produkty UHT.  Najnowszą innowacją w tym segmencie, odpowiadającą na potrzeby współczesnych konsumentów, ceniących wygodę i komfort użytkowania, jest nowość od OSM Piątnica – mleko UHT zamknięte w nowoczesnej i funkcjonalnej butelce.

Szybkie tempo życia, charakterystyczne dla dzisiejszych czasów, sprawia, że mleko wyprodukowane metodą ultra-high temperature cieszy się niesłabnącą popularnością. Polacy doceniają m.in. jego długi termin przydatności do spożycia i fakt, że produkt można przechowywać poza lodówką. Mleko UHT od Piątnicy dostępne jest w dwóch wariantach – o zawartości tłuszczu 2% i 3,2%. Do jego zalet należy także mnogość zastosowań w kuchni. Świetnie smakuje pite samo, z kakao, czy w kawie. Z powodzeniem sprawdzi się również przy przygotowywaniu rozmaitych dań. Ten wszechstronny produkt będzie idealnym składnikiem zup, napojów mlecznych i deserów oraz niezastąpionym dodatkiem do sosów czy dań obiadowych.

Tym, co niewątpliwie wyróżnia Mleko UHT od OSM Piątnica, jest opakowanie. To jedyne mleko UHT w butelce w tej, zdominowanej przez „kartony”, kategorii. Warto podkreślić fakt, że tego typu opakowanie jest łatwiejsze w recyklingu niż wielowarstwowe pojemniki kartonowe. Nowoczesna i ergonomiczna butelka to wyjście naprzeciw potrzebom współczesnych konsumentów.  Mleko UHT od Piątnicy dostępne jest w opakowaniu o pojemności 1l.

Kategoria: 

Podobne artykuły

OSM Piątnica zdecydowała się włączyć borówkę amerykańską do oferty swoich 3-składnikowych owocowych jogurtów typu greckiego. Pierwsze tego typu produkty na polskim rynku zawierają w składzie wyłącznie mleko i delikatnie słodzone owoce, pozbawione są natomiast aromatów, konserwantów, wzmacniaczy smaku, barwników oraz syropu glukozowo-fruktozowego.

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, OSM Piątnica dynamicznie rozwija swoje portfolio i wprowadza kolejną nowość – mleka smakowe. Produkt wyróżnia się wyjątkowym smakiem, prostym, naturalnym składem, ergonomiczną butelką o nowoczesnej szacie graficznej oraz optymalną pojemnością.

X