Jesteś tutaj

Jurajska SPORT dla aktywnych

Nowa woda mineralna Jurajska SPORT  w wygodnej butelce o pojemności 0,7l wyprodukowana jest z myślą o osobach lubiących aktywnie spędzać czas. Jak wiadomo woda jest najlepszym uzupełnieniem płynów podczas intensywnego wysiłku, a średniozmineralizowana Jurajska pozytywnie wpływa na utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w organizmie. Osoby aktywne, uprawiające sport wiedzą, że ważne jest, by butelka z wodą była wygodna i poręczna. Aby sprostać wszystkim wymogom aktywnego człowieka, opakowanie wody oprócz ergonomicznego kształtu ,wyposażone jest w specjalny korek-dzióbek. Woda Jurajska wydobywana jest na jurze Krakowsko-Częstochowskiej. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Attis Premium luksusowe mydełko w płynie o przyjemnym, esencjonalnym zapachu. W opakowaniu przyciągającym uwagę i idealnie pasującym do wystroju nowoczesnej łazienki i kuchni. Produkty dostępny jest w trzech zapachach

Listopad to czas, kiedy coraz intensywniej zaczynamy się rozglądać za bożonarodzeniowymi prezentami dla bliskich. Jednym z pomysłów, który zawsze się sprawdza, są słodkości. Doskonałym upominkiem będą produkty The Belgian z prawdziwej belgijskiej czekolady.

X