Jesteś tutaj

Advertisement

Współpraca Nestlé Pure Life z National Geographic Kids

Dzięki współpracy Nestlé Pure Life z National Geographic Kids, na dzieci czekają specjalne, kolorowe butelki w kształcie ulubionych zwierząt z całego świata. Dodatkowo każda butelka skrywa ciekawostkę na temat zwierzaków lub wskazówki, jak troszczyć się o otaczające nas środowisko. Dodatkowo Nestlé Pure Life zaprasza na stronę internetową projektu „Wild About Water!” – doświadczenia dostarczanego przez markę oraz National Geographic Kids: www.nestlepurelife.com/pl/wodne-szalenstwo.

Kategoria: 

Podobne artykuły

16 czerwca odbyła się premiera najnowszego spotu reklamowego marki Nestlé Pure Life. To pierwsza kampania marki uwielbianej przez konsumentów na całym świecie, którą będzie można zobaczyć również w Polsce.

Marka Bakalland podjęła współpracę z marką O bag, specjalizującą się w konfigurowanych modnych akcesoriach. Wraz z początkiem roku nabywcy torebek O bag znajdą w środku idealną przekąskę Bakalland z linii „Chwyć&Jedz”. Współpraca marek nawiązuje do różnorodności zarówno torebek, jak i przekąsek, a także propozycji ich wspólnego zastosowania.

X