Jesteś tutaj

„Moc nagród od Niebieskiego Misia” – akcja promocyjna Nestlé

Trwa ogólnopolska akcja promocyjna Nestlé pod hasłem „Moc nagród od Niebieskiego Misia”. Każdy z uczestników może wziąć udział w loterii, w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród!

Uczestnicy loterii „Moc nagród od Niebieskiego Misia” mogą zawalczyć o dwa rodzaje nagród. W losowaniach Nagród Dwutygodniowych do wygrania jest 150 niebieskich fotelików marki Maxi-Cosi model Tobi. W przypadku Nagrody Głównej do wygrania są 3 samochody marki Renault model Clio Grandtour. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy do 28 marca 2016 r. kupić  i zgłosić co najmniej 3 produkty Nestlé z Niebieskim Misiem  na stronie internetowej www.niebieskimis.pl. Zakup musi być  potwierdzony paragonem.

Produkty zgłoszone do loterii jednocześnie biorą udział w promocji z nagrodami gwarantowanymi. Aby otrzymać jeden z 5000 kocyków z wizerunkiem Niebieskiego Misia należy na stronie zarejestrować zakup 15 produktów promocyjnych. Produkty można zgłaszać sukcesywnie, jednakże każda zgłoszona transakcja musi dotyczyć zakupu co najmniej 3 produktów. Promocja z nagrodami gwarantowanymi  potrwa do wyczerpania nagród.

Promocja dotyczy następujących produktów: Kaszki i Kleiki Nestlé, Mleka Modyfikowane Nestlé Junior, Mleczne Deserki, Nestlé Jogolino oraz Miśkopty Nestlé.

Regulamin loterii oraz promocji dostępny jest na stronie www.niebieskimis.pl.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Każdy moment jest dobry, aby uświadomić sobie, jak ważna jest woda dla funkcjonowania ludzkiego organizmu i zadbać o odpowiednie nawodnienie, zwłaszcza dzieci. To one bowiem są najbardziej narażone na utratę wody i negatywne skutki związane z odwodnieniem.

Marka LION przygotowała bardzo mocną promocję konsumencką – „Wejdź do gry!”. Mechanika jest wyjątkowo prosta - w każdym batonie znajduje się kod na 100 punktów, który od razu można zrealizować w serwisie dogry.pl – wymieniając je na gry oraz dodatki do nich.

X