Jesteś tutaj

Maskotki Małego Głoda i jego Ekipy do zdobycia w Wielkim rozDanio

Nie jest tajemnicą, że dobrze znany wszystkim Mały Głód zdobył sobie sprzymierzeńców i stworzył własną Ekipę. Wraz z Burczkiem, Głodzinką i Głodróżnikiem działają na różnych frontach i na rozmaite sposoby próbują wzbudzić ssanie w naszych brzuchach. Teraz postacie Głodów, które dopadają nas w najbardziej nieoczekiwanych momentach w ciągu dnia, są do zdobycia w ogólnopolskiej loterii. Wraz z początkiem września odpalono Wielkie rozDanio!

Od 15 lat walczył samotnie z Danio, aż wreszcie zdecydował powołać do życia własną Ekipę. Postawił na różnorodność oraz skuteczność – każdy z Głodów, który zasilił szeregi Ekipy jest inny, o własnym i niepowtarzalnym charakterze. Niezdecydowana i kapryśna Głodzinka, ociężały i nieustępliwy Burczek oraz zaskakujący i nieprzewidywalny Głodróżnik pod przewodnictwem bystrego i chytrego Małego Głoda działają ze spotęgowaną siłą. Czwórka antybohaterów wydaje się być nie do pokonania, jednak Danio ma na metodę na każdego Głoda.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów Małego Głoda i jego nowych sprzymierzeńców, marka postanowiła stworzyć maskotki członków Ekipy i wypuścić je w świat. Każda postać z Ekipy jest wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu i mierzy około 45 centymetrów. Już teraz można je zdobyć w loterii Wielkie rozDanio.

 Mechanizm loterii jest niezwykle prosty: wystarczy kupić dowolny produkt Danio w dowolnym sklepie, zarejestrować dane z paragonu na stronie www.rozdanio.pl co daje szansę na wygraną. Co 2 minuty postacie z Ekipy Głoda trafią w czyjeś ręce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Samotny bohater, Mały Głód, po 15 latach uporczywych działań postanawia poszukać sprzymierzeńców – różnych Głodów pojawiających się między posiłkami. Tym razem ma sprytny plan – zamierza wraz ze swoją Ekipą działać na kilku frontach i na różne sposoby. Nie jest to zapowiedź filmu akcji, ale z pewnością będzie się działo. Ruszyła nowa kampania Danio – Ekipa Małego Głoda jest gotowa do działania. Jak Danio poradzi sobie w walce z Głodami?

W czerwcu br. startuje kampania reklamowa Żywiec Zdrój Mocny Gaz pod hasłem „Uderzające orzeźwienie”, przedstawiająca Żywiec Zdrój Mocny Gaz jako idealny sposób na naturalne, mocne orzeźwienie w upalne dni.

X