Jesteś tutaj

"Mama i ja" w nowej odsłonie

Marka Mama i ja wprowadza na rynek nową odsłonę niegazowanej wody źródlanej dedykowanej dzieciom i kobietom w ciąży. Woda dostępna będzie w poręcznych butelkach w trzech różnych pojemnościach do wyboru – 330 ml, 500 ml i 1,5l w nowej, delikatnej szacie graficznej. Nowością jest woda dla dzieci Mama i ja mini, której etykietę zdobią wodne, bajkowe postacie. Kampania ma na celu odświeżenie wizerunku marki oraz podkreślenie jej naturalnego charakteru związanego z wodą i macierzyństwem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Mama i ja wprowadziła do swojej oferty nowość - niegazowaną wodę źródlaną dostępną w niedużej, wygodnej dla małych rączek butelce o pojemności 330 ml. Mama i ja mini, ze względu na skład, dedykowana jest najmłodszym, a niewielki rozmiar i stylistyka etykiet nawiązująca do świata kolorowych, bajkowych stworzeń wodnych przyciąga ich uwagę.

Każdy moment jest dobry, aby uświadomić sobie, jak ważna jest woda dla funkcjonowania ludzkiego organizmu i zadbać o odpowiednie nawodnienie, zwłaszcza dzieci. To one bowiem są najbardziej narażone na utratę wody i negatywne skutki związane z odwodnieniem.

X

Przeczytaj również