Jesteś tutaj

Kultowe Michałki z Wawelu bohaterami kampanii telewizyjnej

26 sierpnia, startuje kampania reklamowa Michałków z Wawelu. Te kultowe słodkości, uwielbiane są przez pokolenia Polaków. Dlatego też hasło przewodnie kampanii – „Znane ze smaku Michałki z Wawelu” – nikogo nie dziwi.

Cykl spotów „Znane ze smaku Michałki z Wawelu” przypomni wszystkie smaki Michałków - Klasyczne, Kawowe, Białe, Kokosowe.

Kampanię będzie można oglądać od 26 sierpnia do 30 września 2014 roku. Spoty, dostępne w dwóch wersjach – aktorskiej 30’’ i 15” oraz produktowej 15’’, emitowane będą na głównych oraz tematycznych kanałach telewizyjnych w całej Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wawel rusza z największą do tej pory kampanią reklamową w swojej historii, promując unikalne moduły sprzedażowe Wolność Wyboru. Kampania podkreśla, jak wygodnie i łatwo można skomponować ulubioną mieszankę słodyczy luzem, odpowiednią na każdą okazję.

W tym roku marka Wawel przygotowała dla konsumentów wyjątkową, okazjonalną ofertą walentynkową. Pojawią się w niej znane i uwielbiane produkty, jak Malaga i Kasztanki, a także pyszne nowości – czekolada Stracciatella i czekolada Chrupiący Kokos. Wszystkie produkty mają specjalnie zaprojektowane, eleganckie opakowania z miłosnymi motywami i dedykacją „Dla Ciebie”. Te propozycje idealnie sprawdzą się jako słodki upominek dla bliskiej osoby.

X

Przeczytaj również