Jesteś tutaj

Kotlin BEZ konserwantów

Liczba słonecznych dni zdecydowanie wzrasta, a to oznacza jedno… nadchodzi sezon spędzania czasu w plenerze i grillowania. To bez wątpienia ulubiony sezon Polaków. Polacy grillują średnio dwa razy w miesiącu – nie tylko w przydomowych ogródkach, ale również w parkach, na skwerach czy plażach miejskich.

Relaks bez zakłóceń, beztroska zabawa – imprezy na świeżym powietrzu, takie jak grillowanie, rządzą się swoimi prawami. Dobra pogoda i sprawdzone towarzystwo to nie wszystko. Niezawodnym towarzyszem każdego garden party jest również ketchup – to idealny dodatek do dań z grilla. Warto zatem wybrać smak, który nie zawiedzie. Ekipa Kotlina rozpala grilla bez nudy, gwarantując smakowanie bez ograniczeń i bez wyrzutów sumienia. Konsumenci uznali ketchup Kotlin w wersji łagodnej za smak nr 1 w Polsce*. Dlaczego? Wystarczy spróbować, by się przekonać! Ketchupy Kotlin nie zawierają konserwantów ani substancji wzmacniających smak i są bezglutenowe. Ekipa Kotlina to doskonały wybór na sezon imprez z grillem w roli głównej – wśród siedmiu różnych smaków ketchupu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Fani intensywnie pomidorowego ketchupu mogą wybierać między smakami o różnym stopniu ostrości i doznań: Łagodnym, Pikantnym lub Extra hot z piekła rodem. Smak potraw, grillowanych i nie tylko, można również podkręcić ketchupem wzbogaconym aromatycznym duetem – czosnkiem i bazylią czy pomidorowo-warzywnym, który zaskakuje głębią smaku. Na potrzeby tych najbardziej wymagających w pełni odpowie natomiast łagodny ketchup premium – wyjątkowo delikatny, w szklanej butelce, bez dodatku octu. O grillowanie bez zbędnych kalorii zadbają natomiast ketchupy o obniżonej zawartości kalorii w dwóch wersjach do wyboru – łagodnej i pikantnej.

Wszystkie ketchupy Kotlin są pozbawione konserwantów, substancji wzmacniających smak, bezglutenowe.

  • 450 g PET Łagodny – BEZ wątpienia pyszna, pomidorowa łagodność; rekomendowana cena: ok. 4,20 zł
  • 450 g PET  Z piekła rodem – BEZkompromisowa ostrość, dla prawdziwych śmiałków; rekomendowana cena: ok. 4,20 zł
  • 450 g PET 60% mniej kcal pikantny – BEZkompromisowa ostrość BEZ wyrzutów sumienia; rekomendowana cena: ok. 4,20 zł
  • 450 g PET Pomidorowo-warzywny – BEZapelacyjnie pyszne połączenie o bogatym wnętrzu; rekomendowana cena: ok. 4,20 zł
  • 450 g PET Czosnek-bazylia – BEZwątpienia duet idealny; rekomendowana cena: ok. 4,20 zł
  • 280 g butelka szklana Premium łagodny – BEZwzględnie pyszny ketchup BEZ octu; rekomendowana cena: ok. 4,50 zł
  • 215 g słoik Pikantny – BEZkonkurencyjna ostrość; rekomendowana cena: ok. 2,50 zł 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Polacy pokochali grillowanie. Wystarczy, że zrobi się nieco cieplej, abyśmy nabrali chęci na aromatyczne mięso, warzywa lub grzanki przypieczone na ruszcie, które najlepiej smakują z sałatkami i pysznymi sosami. Dania na grilla przyrządza się łatwo i szybko, zwłaszcza jeśli sięgniemy po gotowe kompozycje przyprawowe. Znajdziemy je w odświeżonej ofercie marki Galeo, która na wiosenne i letnie biesiadowanie poleca grill klasyczny, grill ognisty, przyprawę do szaszłyków oraz sosu tzatziki.

Przyprawy do grilla KAMIS to gwarancja udanej biesiady, dlatego nie może zabraknąć ich w żadnym sklepie. Wchodzimy właśnie w najważniejszy sezon dla tego segmentu przypraw.

X