Jesteś tutaj

Hochland startuje z #Pysznymi Inspiracjami

Hochland Polska od września rozpoczyna długofalową współpracę z Damianem Kordasem, zwycięzcą IV edycji programu Masterchef. To młody, utalentowany kucharz, wschodząca kulinarna gwiazda, z ogromnym potencjałem. W ramach serii #PyszneInspiracje Damian Kordas przygotuje serię przepisów, w których głównym bohaterem i odkryciem będzie ser kremowy Hochland.

Bieżący rok to dla serów kremowych Hochland czas mocnej komunikacji nie tylko wysokiej jakości naturalnych składników, ale też ich kulinarnego zastosowania. Silna kampania on-line, rozszerzenie gamy przepisów na stronie www, ich bardziej przejrzysta struktura, możliwość dopasowania przepisu do swoich oczekiwań (okazja, czas przygotowania, stopień trudności etc.) – wszystkie te działania mają na celu sprawić, żeby Polacy jeszcze bardziej pokochali sery kremowe Hochland.

– W ostatnim czasie Hochland Polska coraz mocniej komunikuje kulinarne możliwości wykorzystania naszych serów kremowych. Współpracujemy z wieloma influencerami kulinarnymi, nakręciliśmy filmy z Noizzem, opublikowaliśmy wiele przepisów na naszej stronie www i w mediach społecznościowych. Kulinarna przygodo – trwaj! Do zobaczenia na kanale Damiana za miesiąc, co miesiąc! – podsumowuje Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Z początkiem stycznia wystartowała kontynuacja długofalowej kampanii edukacyjnej serów kremowych Hochland z Anią Guzik w roli głównej. Jej celem jest pokazanie, z jakich naturalnych składników powstają sery kremowe Hochland oraz podkreślenie ich wysokiej jakości. 

W dniach 15 – 16 września 2018, w Kortowie, na placu przed Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyło się 6. Ogólnopolskie Święto Sera – Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa. Firma Hochland Polska  zaprezentowała się obok kilkudziesięciu innych wystawców – najlepszych producentów serów i twarogów oraz firm pracujących na rzecz mleczarstwa. Tegoroczną imprezę odwiedziło kilka tysięcy osób.

X