Jesteś tutaj

Active Summer – multiaktywne lato z Tymbarkiem

Active Summer to wakacyjne wydarzenie, organizowane przez Tymbark i Radio Zet, którego celem jest zachęcenie Polaków do zdrowego i aktywnego wypoczynku na plaży. Przez cały okres wakacji energiczna ekipa Tymbarku odwiedzi 7 nadmorskich kurortów: Sopot, Władysławowo, Łebę, Pobierowo, Jarosławiec, Kołobrzeg i Ustkę. Podczas Active Summer Tymbark przygotował liczne gry, zabawy, atrakcyjne konkursy i ćwiczenia, a na wszystkich wypoczywających na polskim wybrzeżu czekają niespodzianki. Każdego dnia ekipa Tymbarku serwuje urlopowiczom 350 szklanek soku 100% Tymbark Multiwitamina. Dzień na plaży z ekipą Active Summer zaczyna się od serii ćwiczeń przy energetycznych, muzycznych rytmach. Kolejne atrakcje to sportowe gry i zabawy. Pierwsza z nich – „Multizabawa” to rodzinny, piłkarski pojedynek, w którym dla najlepszych drużyn przewidziano takie nagrody, jak rejs statkiem, wejściówki do parków rozrywki czy aquaparków. Inną propozycją wspólnego spędzania czasu na plaży jest „Witaminowy strzał”, gdzie można „ustrzelić” unikalne nagrody w postaci plażowych gadżetów Tymbarku. Eventowi towarzyszy kampania radiowa, w ramach której usłyszeć można jingle sponsorskie, relacje reporterskie i wejścia studyjne. Dedykowana kampania na antenie Radia Zet, podczas której będzie można usłyszeć relacje z plażowego eventu w poszczególnych miastach, to element ogólnopolskiej kampanii radiowej soków 100% Tymbark.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Najnowszy film reklamowy Tymbarku prezentuje sok 100% Multiwitamina – jako niezawodny sposób na zdrowy początek dnia. Multiwitamina to nie tylko pełnia pysznych, owocowych smaków, ale także wartościowa porcja witamin, które istotnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, codzienną witalność i doskonałe samopoczucie.

Głównym bohaterem najnowszej kampanii marki jest butelka napoju Tymbark. Przekazywana z rąk do rąk, jest wszędzie tam, gdzie konsumenci potrzebują owocowego orzeźwienia i naturalnie pysznego uzupełnienia posiłku.

X