Jesteś tutaj

Advertisement

Active Summer – multiaktywne lato z Tymbarkiem

Active Summer to wakacyjne wydarzenie, organizowane przez Tymbark i Radio Zet, którego celem jest zachęcenie Polaków do zdrowego i aktywnego wypoczynku na plaży. Przez cały okres wakacji energiczna ekipa Tymbarku odwiedzi 7 nadmorskich kurortów: Sopot, Władysławowo, Łebę, Pobierowo, Jarosławiec, Kołobrzeg i Ustkę. Podczas Active Summer Tymbark przygotował liczne gry, zabawy, atrakcyjne konkursy i ćwiczenia, a na wszystkich wypoczywających na polskim wybrzeżu czekają niespodzianki. Każdego dnia ekipa Tymbarku serwuje urlopowiczom 350 szklanek soku 100% Tymbark Multiwitamina. Dzień na plaży z ekipą Active Summer zaczyna się od serii ćwiczeń przy energetycznych, muzycznych rytmach. Kolejne atrakcje to sportowe gry i zabawy. Pierwsza z nich – „Multizabawa” to rodzinny, piłkarski pojedynek, w którym dla najlepszych drużyn przewidziano takie nagrody, jak rejs statkiem, wejściówki do parków rozrywki czy aquaparków. Inną propozycją wspólnego spędzania czasu na plaży jest „Witaminowy strzał”, gdzie można „ustrzelić” unikalne nagrody w postaci plażowych gadżetów Tymbarku. Eventowi towarzyszy kampania radiowa, w ramach której usłyszeć można jingle sponsorskie, relacje reporterskie i wejścia studyjne. Dedykowana kampania na antenie Radia Zet, podczas której będzie można usłyszeć relacje z plażowego eventu w poszczególnych miastach, to element ogólnopolskiej kampanii radiowej soków 100% Tymbark.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wyjątkowe gadżety, duże pieniądze i mnóstwo fantastycznej zabawy. Wszystko to czeka na fanów Tymbarku, których marka zaprasza do udziału w największej promocji konsumenckiej w swojej historii. Najnowszy spot Tymbarku prezentuje zasady zabawy.

Tymbark zachęca do tego, by znaleźć swój sposób na dbanie o skórę.  W najnowszym spocie przedstawia naturalne źródło beta-karotenu z marchewki, dla pięknej i zdrowej cery – Tymbark Vitamini. Marchwiowo-owocowe soki to przyjemny i prosty sposób zadbania o siebie… bez dodatkowych źródeł pokus, podjadania czy zaskoczenia.

X

Przeczytaj również