Jesteś tutaj

Targi Franczyzy 2019

Tegoroczna, 17. już edycja Targów dedykowana systemom franczyzowym miała miejsce w dniach 17-19 października br. w salach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To były 3 dni spotkań, na których zaprezentowano 200 konceptów franczyzowych. Z branży FMCG obecni byli m.in. Carrefour, Żabka, Intermarche, Groszek. Liczni odwiedzający mieli okazję do zapoznania się z ofertami franczyzodawców, a swój pomysł na biznes prezentowali na Targach przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy cały czas aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Dla kandydatów na franczyzobiorców to była niepowtarzalna okazja spotkania w jednym miejscu tak wielu firm udzielających licencji i porównania ich ofert. W ten sposób w trakcie bezpośrednich rozmów można było podjąć decyzję i zadeklarować chęć przystąpienia do wybranego konceptu. Natomiast wiedzę o franczyzie można było poszerzyć uczestnicząc w forum szkoleniowym. Pomysłodawcą i organizatorem wszystkich edycji Targów Franczyzy jest PROFIT system, firma konsultingowa specjalizująca się w doradztwie franczyzowym. „Poradnik Handlowca” był patronem medialnym Targów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W dniach 6-7 listopada 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce, odbędzie się XXII edycja Targów Biznes-Żywność- Medycyna-Auto Flota Rzeszów 2019 r. Wydarzenie organizowane jest przez GK Specjał oraz sieci franczyzowe: Nasz Sklep, Livio i Rabat Detal. Na 16 tys. mkw wystawi się około 300 firm z kraju i z zagranicy. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Ogólnopolski Kongres FMCG pod hasłem „Dokąd zmierza Polski handel?”

targi wyposazenia sklepow warszawa 2017 poradnik handlowca
Data wydarzenia: 
2017-11-15

Ósma edycja największej imprezy dla sektora retail w Polsce, odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

X