Jesteś tutaj

NRZHIU DZIĘKUJE WYDAWCY „PORADNIKA HANDLOWCA”

Wydawca „Poradnika Handlowca” Wiesław Generalczyk otrzymał podziękowania od Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług, za promowanie najlepszych handlowców i restauratorów wyłonionych spośród reprezentantów sektora MŚP i uhonorowanych statuetką Hermesa w czasie uroczystej Gali w dniu 9 maja br. w Poznaniu. NRZHiU doceniła ogrom pracy i wysiłek włożony w organizację XXI Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

„Poradnik Handlowca” otrzymał podziękowania od Tadeusza Zagórskiego, prezesa zarządu Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług za zaproszenie i organizację XVII Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa. A także za dotychczasową wzorową współpracę z NRZHiU.

Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług jest zaniepokojona poprawkami do procedowanej w Sejmie ustawy dotyczącej ograniczenia handlu w niedziele. W spotkaniu, które zorganizował Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Ustawy o Ograniczeniu Handlu w Niedzielę, które odbyło się 20 lutego, wziął udział Krzysztof Steckiewicz, członek komitetu z ramienia Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług. 

X