Jesteś tutaj

Doroczna Konferencja SPAR Polska

Konferencja zorganizowana przez sieć sklepów Spar Polska odbyła się w dniach 27-28 października w hotelu Narvil w Serocku. Zebrali się na niej franczyzobiorcy oraz dostawcy i producenci współpracujący z siecią. W trakcie konferencji Prezes Zarządu SPAR Polska, Leszek Bać podsumował mijający rok, a także omówił najważniejsze plany i strategię dalszego rozwoju sieci w Polsce. Patronem medialnym wydarzenia był „Poradnik Handlowca”.

SPAR wdrożył także szereg działań, mających na celu usprawnienie i zacieśnienie współpracy z właścicielami sklepów czy wzmocnienie oferty marek własnych (SPAR, Lubię, Wiosenne, Juhas, Gazda). Podczas wydarzenia zostały wręczone statuetki Złoty SPAR, wyróżnienia dla kluczowych partnerów oraz nagrody w konkursach organizowanych przez sieć.Gośćmi specjalnymi konferencji byli Gen. Roman Polko oraz dr Gordon Campbell – Dyrektor Zarządzający SPAR Interntional przez 23 lata, obecnie Doradca Zarządu SPAR Int.

Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach konferencji odbywały się również targi, stanowiące swego rodzaju platformę umożliwiającą wymianę doświadczeń, jak i prezentację ofert. Udział wzięło w nich ok. 80 wystawców.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Polska Izba Handlu zaprasza na konferencję prasową pt.: „Prawo nie pozwala informować konsumentów o mniej szkodliwych zamiennikach papierosów”, która odbędzie się 15.05.2018, o godz. 11.00 w Centrum Prasowym PAP na ul. Brackiej 6/8 w Warszawie.

22. edycja targów Pet Fair Asia z powodzeniem odbyła się w Szanghaju w dniach od 21 do 25 sierpnia 2019 r. Obejmujące 14 hal wystawowych o łącznej powierzchni 185 tys. mkw. targi odwiedziło 1591 wystawców i 67 163 specjalistów z 42 krajów i regionów, tym samym potwierdzając kluczową rolę targów w międzynarodowej branży zwierząt domowych.

X