Jesteś tutaj

Snack od WSP „Społem” na karnawał

Na trwający właśnie okres karnawału Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca Przysmak Świętokrzyski podawany z Sosem Kieleckim. Snack do smażenia jest idealną propozycją dla konsumentów gustujących w słonych i słodkich przekąskach. Jak zapewnia producent, smakuje równie dobrze w wersji na słono i na słodko. Produkt jest do przygotowania w domu, jest przy tym wydajny, z paczki o wadze 400 g można przygotować 10l przekąski. Przysmak Świętokrzyski dostępny jest w dwóch wersjach: z mąki ziemniaczanej lub pszennej. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Producent proponuje serwowanie Przysmaku z sosami swojej produkcji, które dodają mu charakteru.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Na trwający właśnie okres karnawału Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca Przysmak Świętokrzyski podawany z Sosem Kieleckim.

Rekordowo małe zużycie wody podczas warzenia piwa, 47 zrealizowanych projektów wolontariatu, 5 źródeł wzrostu – Kompania Piwowarska opublikowała nowy Raport Zrównoważonego Rozwoju za okres od kwietnia 2014 do marca 2015 roku. Zestawienie kompleksowo podsumowuje dokonania browaru, potwierdzając, że trwałość biznesu dużych firm zależy od rozwoju społecznego, kondycji ekonomicznej ich otoczenia i odpowiedzialnego gospodarowania zasobami naturalnymi.

X