Jesteś tutaj

Podopieczni Fundacji „Wawel z rodziną” wzięli udział w Runmageddonie

W ostatni weekend w Gdyni odbył się Runmageddon – kolejny ekstremalny bieg z przeszkodami. Do udziału w zawodach zaproszeni zostali podopieczni Fundacji „Wawel z Rodziną”. 

Za nami Runmageddon w Gdyni. W największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym cyklicznym biegu przez przeszkody wzięli udział także podopieczni Fundacji „Wawel z Rodziną”. W kategoriach: Kids, Junior oraz Rekrut wystartowały dzieci z 4 domów dziecka: z Cieszyna, Kożuchowa, Łodzi i Kołaczkowa. Na brak emocji nie można było narzekać – uczestnicy pokonali najróżniejsze przeszkody, brodząc w błocie, wodzie, przeskakując doły, skacząc na linach, wspinając się po trudnych konstrukcjach i wysokich ścianach. 2 miejsce w kategorii Kids zajął Michał z domu dziecka w Kożuchowie, natomiast na 3 miejscu zawody ukończył Maciek z domu dziecka w Kołaczkowie. 

Udział w wydarzeniu podopiecznych Fundacji „Wawel z Rodziną” to kolejny krok współpracy marki Wawel z Runmageddonem. Partnerzy i tym razem udowodnili, że warto łączyć siły, a także działać na rzecz innych: w życiu, na trasie czy w walce z trudnościami.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Program „Z miłości do radości”, którego twórcą jest firma Wawel, zebrał 1,5 mln zł. Pieniądze te przekazane zostaną na wsparcie organizacji charytatywnych.

Tych, którzy nie złożyli jeszcze deklaracji podatkowych, zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Warto zaznaczyć, że jedną z instytucji, które można wesprzeć przekazując 1% swojego podatku, jest Fundacja „Wawel z Rodziną”. Organizacja została powołana w 2008 r. przez firmę Wawel, aby kontynuować i rozwijać działalność charytatywną firmy skierowaną do dzieci i rodzin w trudnej sytuacji życiowej, domów dziecka oraz rodzin zastępczych.

X

Przeczytaj również