Jesteś tutaj

L’Oreal ma w Polsce jedną z największych swoich fabryk

W Grupie L’Oreal jest 40 zakładów produkcyjnych, wśród których jednym z największych jest obiekt w Polsce – powiedziała Ewa Urbaniak, dyrektor fabryki L’Oreal w Polsce.

W Polsce koncern produkuje rocznie około 380 mln opakowań kosmetyków, m.in. szampony, odżywki do włosów, wody micelarne, farby do włosów czy mleczka do ciała.

– Marka L’Oreal podąża za trendami w branży kosmetycznej i wykorzystuje w procesie produkcji najnowsze technologii – mówiła Ewa Urbaniak podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

Źródło: Cnetrum Parsowe PAP

Kategoria: 

Podobne artykuły

Colian po raz kolejny wsparł organizację Kaliskich Spotkań Teatralnych. Firma została mecenasem społecznym Festiwalu Sztuki Aktorskiej, który odbył się w Kaliszu w dniach 14-22 maja br.

Ponad 300 osobistości ze świata polityki Unii Europejskiej, ambasadorów, przedstawicieli unijnych instytucji, organizacji pozarządowych oraz ekspertów ds. żywienia spotkało się na obchodach 150-lecia Nestlé, które miały miejsce 21 czerwca w Brukseli. Podczas uroczystości dyskutowano o zrównoważonym rozwoju, przyszłości żywienia i zobowiązaniach Nestlé wobec społeczeństwa. Spotkanie było również okazją do przedstawienia stanowiska międzynarodowego koncernu wobec problemów żywieniowych, z którymi boryka się cała Europa.

X

Przeczytaj również