Jesteś tutaj

L’Oreal ma w Polsce jedną z największych swoich fabryk

W Grupie L’Oreal jest 40 zakładów produkcyjnych, wśród których jednym z największych jest obiekt w Polsce – powiedziała Ewa Urbaniak, dyrektor fabryki L’Oreal w Polsce.

W Polsce koncern produkuje rocznie około 380 mln opakowań kosmetyków, m.in. szampony, odżywki do włosów, wody micelarne, farby do włosów czy mleczka do ciała.

– Marka L’Oreal podąża za trendami w branży kosmetycznej i wykorzystuje w procesie produkcji najnowsze technologii – mówiła Ewa Urbaniak podczas XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

Źródło: Cnetrum Parsowe PAP

Kategoria: 

Podobne artykuły

Pracę po zakończeniu 3-miesięcznej letniej płatnej praktyki w Nestlé zaproponowano w centrali firmy w Warszawie aż 22 osobom. Młodzież wesprze m.in. działy sprzedaży, marketingu, Customer Service, księgowości, kontrolingu czy HR. Oferty pracy otrzymali także praktykanci w oddziałach firmy w Kaliszu, Nowej Wsi Wrocławskiej, Namysłowie, Kargowej i Rzeszowie. Łącznie w całym kraju po praktykach zatrudniono aż 40 z 74 studentów i absolwentów.

Firma Nestlé ogłosiła wprowadzenie wyższych standardów dobrostanowych dla kur. Firma zobowiązała się, że do 2026 r. wdroży założenia porozumienia o dobrostanie kurczaków hodowanych na mięso International Broiler Ask.

X