Jesteś tutaj

Wyniki ID Logistics za I półrocze 2017 r.

ID Logistics, jeden z europejskich liderów logistyki kontraktowej, podsumował wyniki za I półrocze 2017 r. Firma odnotowała rekordowy wzrost przychodów o 42,8% do poziomu ponad 658 mln EUR. Wzrost organiczny wyniósł 12,6%. W tym czasie Grupa ID Logistics z sukcesem zakończyła integrację z hiszpańską spółką Logiters, rozpoczęła realizację licznych kontraktów podpisanych w 2016 r. oraz uruchomiła kolejne magazyny, w tym dwa nowe w Polsce. W ramach umowy z Mieszko SA operator otworzył Magazyn Wyrobów Gotowych w Gliwicach o powierzchni ponad 6 tys. mkw., gdzie w temperaturze kontrolowanej składowanych jest ponad 800 typów (SKU) produktów czekoladowych. Natomiast rozszerzając długoletnią współpracę z Carrefour, ID Logistics uruchomiło dla tej sieci trzecie już centrum dystrybucji w Bydgoszczy o powierzchni blisko 37 tys. mkw., gdzie zatrudnionych jest ponad 300 osób. Z tego magazynu obsługiwane są sklepy sieci w północno-zachodniej Polsce.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Panattoni i CBRE prezentują raport „Confidence Index 2019/2020. Nastawienie do przyszłości w branżach logistycznej oraz produkcji i handlu zmieniło się nieznacznie w porównaniu do zeszłego roku Wskaźnik Poziomu Optymizmu w zakresie Logistyki i Łańcucha Dostaw w Polsce na lata 2019-2020 został określony na średnim poziomie 49 pkt., co stanowi wynik niższy od rezultatu uzyskanego w ubiegłym roku (57,4). Firmy logistyczne ponownie są bardziej pozytywnie nastawione do przyszłości (53,9 pkt.), niż przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe, korzystające z usług logistycznych (44 pkt.).

ID Logistics, jeden z europejskich liderów dedykowanej logistyki kontraktowej, ogłosił wyniki finansowe za I kwartał 2019 r. Przychody firmy wyniosły 358,1 mln EUR i wzrosły o 9,5 proc.

X