Jesteś tutaj

Polacy wydadzą miliard w Walentynki

Handlowcy starają się promować obchody Walentynek. 78% Polaków uważa, że to dobra okazja, by powiedzieć bliskim o swoich uczuciach, wynika z badania przeprowadzonego przez program lojalnościowy PayBack – informuje Rzeczpospolita. Natomiast aż 85% uważa, że to okazja do obdarowania kogoś bliskiego. 68% badanych planuje wyłożyć do 50 zł, a 22% – do 100 zł.

Źródło: Rzeczpospolita

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rynek kawy w Polsce systematycznie się rozwija. Statystyczny Polak wypija w ciągu roku napar z 3 kg ziaren kawy, jak jednak zaznaczają eksperci, rynek ma duży potencjał rozwojowy. Szybciej niż spożycie rośnie wartość kupowanej kawy, a to oznacza, że konsumenci coraz częściej sięgają po kawę premium. Dynamicznie rośnie też oferta ekspresów ciśnieniowych i kapsułkowych.

Już po raz 6. w Krakowie odbędzie się Bieg Charytatywny Fundacji Tesco, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Celem tegorocznego biegu jest zebranie środków na zakup karetki neonatologicznej „N”, dla najmłodszych pacjentów z Małopolski. 

X