Jesteś tutaj

ID Logistics – dynamiczny wzrost w I kwartale 2019 roku

ID Logistics, jeden z europejskich liderów dedykowanej logistyki kontraktowej, ogłosił wyniki finansowe za I kwartał 2019 r. Przychody firmy wyniosły 358,1 mln EUR i wzrosły o 9,5 proc.

W I kwartale działalność Grupy ID Logistics była ukierunkowana przede wszystkim na dalszy wzrost organiczny. Do osiągnięcia dobrych wyników na rynkach międzynarodowych przyczyniła się głównie działalność ID Logistics w Hiszpanii, Niemczech oraz Rosji.

Również w Polsce działalność ID Logistics była ukierunkowana na rozwój organiczny, wzmacnianie współpracy z klientami i wzrost efektywności obsługi magazynowej. Operator rozszerzył procedurę audytowania Wewnętrznego Standardu Jakości CID 0.7, w jeszcze większym stopniu dostosowując ją do potrzeb klientów. Wdrożone zostały też innowacyjne rozwiązania wspierające zarządzanie procesami operacyjnymi.

Kategoria: 

Podobne artykuły

ID Logistics, jeden z europejskich liderów logistyki kontraktowej, podsumował wyniki za I półrocze 2017 r. Firma odnotowała rekordowy wzrost przychodów o 42,8% do poziomu ponad 658 mln EUR.

Handlowcy starają się promować obchody Walentynek. 78% Polaków uważa, że to dobra okazja, by powiedzieć bliskim o swoich uczuciach, wynika z badania przeprowadzonego przez program lojalnościowy PayBack – informuje Rzeczpospolita.

X