Jesteś tutaj

Zmiany we władzach Auchan Polska

Kontynuując zmiany organizacyjne oraz przyspieszając transformację pod jednym wspólnym szyldem, nastąpiły zmiany we władzach spółki Auchan Polska. Nowym Prezesem Zarządu Auchan Polska został mianowany Gerard Gallet, reprezentując Auchan jako Dyrektor Generalny Kraju.

Zmianie uległ również skład Zarządu Auchan Polska. Nowi Członkowie Zarządu to : Joanna de Haas van Dorsser – Dyrektor Finansów i Aktywów, Isabelle Colrat – Dyrektor Skuteczności Ekonomicznej, Pascale Fillat – Dyrektor Zasobów Ludzkich, Isabelle Bouvier – Dyrektor Finansów i Aktywów Auchan Retail International, Stéphane Bucaille - Dyrektor Audytu Auchan Retail International.

Francois Colombié, dotychczasowy Przewodniczący Rady Nadzorczej Auchan Polska oraz Prezes Wykonawczy, z dniem 1 września br. przeszedł na emeryturę i nie pełni już funkcji reprezentacyjnych w Auchan.

Kategoria: 

Podobne artykuły

8 maja o godzinie 9.30 nastąpiło otwarcie Auchan w Toruniu na ulicy Grudziądzkiej. Jest to już szesnasty sklep, który powstaje w wyniku integracji sieci Real i Auchan, a 45 działający pod szyldem Auchan w Polsce.

13 listopada we wszystkich sklepach Auchan, w całej Polsce rozpoczyna się Wystawa Klimatyczna, poświęcona problemowi globalnego ocieplenia. Jest to edukacyjny projekt adresowany do dzieci w wieku 7-11 lat, wyjaśniający co to jest globalne ocieplenie i wskazujący jak  można mu przeciwdziałać poprzez proste, codzienne działania.  

X