Jesteś tutaj

Zmiany we władzach Auchan Polska

Kontynuując zmiany organizacyjne oraz przyspieszając transformację pod jednym wspólnym szyldem, nastąpiły zmiany we władzach spółki Auchan Polska. Nowym Prezesem Zarządu Auchan Polska został mianowany Gerard Gallet, reprezentując Auchan jako Dyrektor Generalny Kraju.

Zmianie uległ również skład Zarządu Auchan Polska. Nowi Członkowie Zarządu to : Joanna de Haas van Dorsser – Dyrektor Finansów i Aktywów, Isabelle Colrat – Dyrektor Skuteczności Ekonomicznej, Pascale Fillat – Dyrektor Zasobów Ludzkich, Isabelle Bouvier – Dyrektor Finansów i Aktywów Auchan Retail International, Stéphane Bucaille - Dyrektor Audytu Auchan Retail International.

Francois Colombié, dotychczasowy Przewodniczący Rady Nadzorczej Auchan Polska oraz Prezes Wykonawczy, z dniem 1 września br. przeszedł na emeryturę i nie pełni już funkcji reprezentacyjnych w Auchan.

Kategoria: 

Podobne artykuły

18 września o godzinie 10.00 nastąpi otwarcie sklepu Auchan w  Częstochowie, w Centrum Handlowym M1. Będzie to już czwarty sklep,  który powstaje w wyniku integracji sieci Real i Auchan, a 33 działający pod szyldem Auchan w Polsce.

6-7 grudnia odbędą się w Auchan Mikołajkowe Dni Dawcy Szpiku. Fundacja DKMS Polska i Auchan Polska już po raz czwarty łączą swoje siły. Podczas poprzednich akcji rejestracji na akcjach w Auchan do grona nowych potencjalnych dawców szpiku dołączyło już 19 175, a już 22 z nich zostało realnymi dawcami dając szansę na życie potrzebującym pacjentom.

X