Jesteś tutaj

Żabka wesprze TOPR

Żabka została oficjalnym Partnerem Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego. W ramach współpracy sieć sklepów ofiaruje środki finansowe na pokrycie celów statutowych TOPR. Wśród nich jest przede wszystkim ochrona zdrowia poprzez organizowanie i prowadzenie ratownictwa i ochrony ludności w ramach akcji ratownictwa górskiego. Organizacja realizuje również działalność profilaktyczną na rzecz poprawy bezpieczeństwa w górach. Żabka będzie również współpracować z TOPR-em w ramach realizowanych już działań CSR firmy w zakresie bezpieczeństwa w górach. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe działania nieprzerwanie od 1909 r., utrzymując się przede wszystkim z dotacji państwa, składek członkowskich oraz wsparcia zewnętrznych sponsorów. Aktualnie zrzesza prawie 275 członków, z tego ponad 150 to czynni ratownicy górscy, którzy każdego roku biorą udział w kilkuset akcjach i wyprawach ratunkowych.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żabka uruchomiła nowy sklep na Kazimierzu przy ul. Szerokiej 31 w Krakowie. Nawiązując do historycznego charakteru lokalizacji w sklepie zamieszczona została reprodukcja ryciny XIX-wiecznego Krakowa autorstwa Henryka Waltera z 1863 r.

Żabka Polska – właściciel sieci sklepów typu convenience – po raz kolejny odpowiada nowoczesnym rozwiązaniem na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Firma prezentuje darmową aplikację mobilną z funkcjami, które ułatwią konsumentom zakupy, zaprezentują aktualne promocje, umożliwią stworzenie indywidualnej listy zakupów  oraz  wskażą  użytkownikowi drogę do najbliższego sklepu Żabka.

X

Przeczytaj również