Jesteś tutaj

Wystawa Klimatyczna Auchan

13 listopada we wszystkich sklepach Auchan, w całej Polsce rozpoczyna się Wystawa Klimatyczna, poświęcona problemowi globalnego ocieplenia. Jest to edukacyjny projekt adresowany do dzieci w wieku 7-11 lat, wyjaśniający co to jest globalne ocieplenie i wskazujący jak  można mu przeciwdziałać poprzez proste, codzienne działania.  

W grudniu przedstawiciele wszystkich krajów świata spotkają się na 21. Konferencji Klimatycznej ONZ w Paryżu.  Efektywność energetyczna jest priorytetem Grupy Auchan. Aktywnie pracujemy nad minimalizowaniem swojego wpływu środowiskowego, szkoląc pracowników w zakresie oszczędności energii, segregowania odpadów, niemarnowania żywności oraz uczulając klientów na te zagadnienia.

Ideą Wystawy Klimatycznej Auchan jest uwrażliwienie społeczności lokalnej, a zwłaszcza dzieci, na środowiskowe wyzwania i wskazanie w jaki sposób każdy z nas może przeciwdziałać globalnemu ociepleniu poprzez zwykłe codzienne decyzje i działania. Auchan przygotował dodatkowo specjalny materiał dydaktyczny o globalnym ociepleniu dla szkół, biorących udział w Wystawie, na podstawie którego dzieci mogą utrwalić poznane na wystawie zagadnienia podczas zajęć szkolnych.

Do odwiedzenia Wystawy zapraszamy przede wszystkim dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów, które znajdują się w sąsiedztwie Auchan, klientów a także lokalne media. Wystawa potrwa dwa tygodnie.

Wystawa została objęta Honorowym Patronatem Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ - UN Global Compact w Polsce.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Mikroprzedsiębiorcy, freelancerzy, a także wszyscy, którzy poszukują cichego miejsca do pracy mogą bezpłatnie skorzystać z biura coworkingowego w Centrum Handlowym Auchan Gliwice. 

Od 26 kwietnia sieć Auchan zaprasza klientów do wspólnej radości świętowania 23 urodzin Auchan w Polsce. Na klientów czekają atrakcyjne promocje, takie jak „Drugi za 1 grosz”, „WieloPaki”, „Tańsze zakupy z Aplikacją Auchan”, wyjątkowe bonusy z kartą lojalnościową Auchan „Skarbonka” i co tydzień nowa gazetka z produktami po jeszcze niższych cenach.

X