Jesteś tutaj

W Ślemieniu na Śląsku powstał 228. sklep SPAR

Nowy sklep ma powierzchnię 187 mkw. Jego właścicielem jest Sławomir Góralczyk, który po przeanalizowaniu rynku zdecydował się na otwarcie placówki w formacie SPAR. – Sieć przekonała mnie przede wszystkim swoimi wysokimi standardami. Istotny był również fakt, że jest to znana i rozpoznawalna marka, nie tylko w kraju, ale również w Europie. – powiedział właściciel nowego sklepu. Sklepy SPAR obecne są na polskim rynku od 20. lat, a od 2010 r.  sieć podlega pod Grupę Kapitałową Bać-Pol. Sieć opiera się wyłącznie na kapitale polskim. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

12 sierpnia zakończyły się w Berlinie Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce. Polscy sportowcy zajęli doskonałe 2. miejsce w klasyfikacji medalowej, długo utrzymując prowadzenie, które dopiero po ostatniej konkurencji udało się przejąć Brytyjczykom. SPAR ponownie był głównym sponsorem Mistrzostw.

Od dnia 1 stycznia 2018 r. w skład zarządu SPAR Polska weszli dodatkowo Anna Maksymiuk i Grzegorz Leszka. Nowi członkowie zasilili dotychczasowy zarząd, w skład którego wchodzą Leszek Bać, Andrzej Figiel oraz Andrzej Janowski. 

X