Jesteś tutaj

Urodzinowa loteria w halach Selgros Cash&Carry

Nagrody o wartości 370 tys. zł czekają na klientów w ramach loterii zorganizowanej z okazji 22-lecia Selgros Cash&Carry w Polsce. Chętni, którzy wezmą udział w zabawie, mogą wygrać bony, nagrody rzeczowe oraz specjalnie przygotowane zniżki na asortyment dostępny w halach.

Ponad 15 tys. bonów zakupowych i nagród oraz specjalnie przygotowane rabaty – to nagrody przygotowane dla klientów, którzy zrobią zakupy w halach Selgros Cash&Carry w całej Polsce, w dniach od 6. czerwca do 3. lipca 2019 r. Do każdego paragonu o wartości minimum 200 zł dołączony zostanie urodzinowy kupon, który wystarczy zeskanować w specjalnym terminalu. Zwycięskie kupony to m.in.: bony o wartości od 20 do 750 zł, nagrody rzeczowe, czy liczne rabaty do wykorzystania na kolejnych zakupach, które otrzyma każdy biorący udział w zabawie.

– 22-lecie obecności Selgros Cash&Carry na polskim rynku jest dla nas powodem do dumy. W ciągu minionych dwóch dekad bezustannie staraliśmy się dostarczać naszym klientom szeroki asortyment produktów najwyższej jakości. Zbliżający się jubileusz dowodzi zaufania jakim darzą nas konsumenci i niesłabnącego zainteresowania ofertą Selgros. Po raz kolejny zapraszamy naszych klientów do wzięcia udziału w specjalnej loterii. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, będzie ona cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających nasze hale – podsumowuje Cezary Furmanowicz, Dyrektor Marketingu Selgros Cash&Carry i Transgourmet.

Kategoria: 

Podobne artykuły

21 czerwca zostanie otwarta zmodernizowana hurtownia Selgros Cash&Carry w Gdańsku przy ulicy Wodnika. Z tej okazji dla wszystkich klientów przygotowano atrakcyjne promocje cenowe, gratisowe zakupy oraz nagrody. Powiększony zostanie również asortyment hurtowni, pojawi się między innymi nowe stoisko ze świeżymi rybami i owocami morza.

We wtorek, 22 września zostanie otwarta zmodernizowana hurtownia Selgros Cash&Carry w Warszawie przy ulicy Połczyńskiej. Z tej okazji dla wszystkich klientów przygotowano atrakcyjne promocje cenowe, gratisowe zakupy oraz nagrody. Powiększony zostanie również asortyment hurtowni,  pojawią się między innymi nowe stoisko ze świeżymi rybami i owocami morza, a także „Rynek artykułów świeżych”.

X