Jesteś tutaj

Unikatowa Żabka na Kazimierzu w Krakowie

Żabka uruchomiła nowy sklep na Kazimierzu przy ul. Szerokiej 31 w Krakowie. Nawiązując do historycznego charakteru lokalizacji w sklepie zamieszczona została reprodukcja ryciny XIX-wiecznego Krakowa autorstwa Henryka Waltera z 1863 r. Dodatkowo Żabka przygotowała kartkę pocztową z wyjątkowym znaczkiem „Dla Krakowa”, która dołączana jest do zakupów. Kartkę oraz znaczki wyemitowała Poczta Polska.

Sklep na Kazimierzu w nowym formacie oferuje szereg udogodnień. W strefie Żabka Café, gdzie zawisła reprodukcja ryciny, klienci mogą napić się świeżo mielonej kawy w wielu rodzajach, m.in. espresso i caffé latte, czy przekąsić coś na ciepło, np. mini-pizzę czy panini. Do zakupów powyżej 20 zł klienci otrzymają bezpłatnie wyemitowaną specjalnie dla tego sklepu kartkę pocztową z przepięknym widokiem Starego Rynku w Krakowie. Razem z dedykowanym akcji znaczkiem pocztowym, stanowią komplet gotowy do wysłania do przyjaciół czy rodziny z pozdrowieniami z Krakowa. Warto dodać, że znaczki nie są dostępne w ogólnej sprzedaży, co dla miłośników filatelistyki może być dodatkowym atutem do odwiedzenia sklepu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żabka Polska złożyła w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na koncentrację polegającą na przejęciu kontroli nad spółką Kefirek S.A. z siedzibą w Krakowie.

Sieć sklepów Żabka od lat stara się angażować w niesienie pomocy tym, którym potrzebne jest codzienne wsparcie. W 2018 r. przekazała Caritas ponad 180 ton żywności. To również ważne działanie społeczne, które odpowiada na problem marnowania żywności.

X

Przeczytaj również