Jesteś tutaj

Unikatowa Żabka na Kazimierzu w Krakowie

Żabka uruchomiła nowy sklep na Kazimierzu przy ul. Szerokiej 31 w Krakowie. Nawiązując do historycznego charakteru lokalizacji w sklepie zamieszczona została reprodukcja ryciny XIX-wiecznego Krakowa autorstwa Henryka Waltera z 1863 r. Dodatkowo Żabka przygotowała kartkę pocztową z wyjątkowym znaczkiem „Dla Krakowa”, która dołączana jest do zakupów. Kartkę oraz znaczki wyemitowała Poczta Polska.

Sklep na Kazimierzu w nowym formacie oferuje szereg udogodnień. W strefie Żabka Café, gdzie zawisła reprodukcja ryciny, klienci mogą napić się świeżo mielonej kawy w wielu rodzajach, m.in. espresso i caffé latte, czy przekąsić coś na ciepło, np. mini-pizzę czy panini. Do zakupów powyżej 20 zł klienci otrzymają bezpłatnie wyemitowaną specjalnie dla tego sklepu kartkę pocztową z przepięknym widokiem Starego Rynku w Krakowie. Razem z dedykowanym akcji znaczkiem pocztowym, stanowią komplet gotowy do wysłania do przyjaciół czy rodziny z pozdrowieniami z Krakowa. Warto dodać, że znaczki nie są dostępne w ogólnej sprzedaży, co dla miłośników filatelistyki może być dodatkowym atutem do odwiedzenia sklepu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żabka Polska wzięła udział w uroczystości z okazji 30-lecia istnienia Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, która odbyła się 20 listopada w Poznaniu. Z ramienia firmy w wydarzeniu uczestniczył wiceprezes Adam Manikowski. Jako firma o wielkopolskich korzeniach, Żabka angażuje się aktywnie w rozwój i życie regionu.

Kompleks Spark na warszawskiej Woli, Taurus należący do kompleksu EMPARK Mokotów Business Park czy biurowiec Komandorska 12 we Wrocławiu to budynki, w których w ciągu najbliższych miesięcy zostaną otwarte sklepy Żabka. Deweloperzy doceniają korzyści wynikające z obecności sklepu convenience w kompleksach biurowych, widząc  ich realny wpływ na dalszą komercjalizację lokali.

X