Jesteś tutaj

Spotkanie handlowe Grupy PSD Północ

10-11 czerwca odbyło się coroczne spotkanie działów handlowych Partnerów PSD w Dolinie Charlotty. Na konferencji zostały pokazane wzrosty sprzedaży detalicznej LFL 2019/2018 uczestników PSD, które nadal są jedne z najwyższych na rynku. Przedstawione zostały nowe programy Eurocash wspierające przedsiębiorców oraz konkursy i loterie w sklepach Gama, skierowane na konsumentów. Biorący udział w spotkaniu producenci pokazali zadowalające wyniki współpracy z Grupą. Zwieńczeniem spotkania była zabawa w urokliwym miejscu Doliny i zwiedzanie jej atrakcji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Społem w Chełmie wykorzystuje swój potencjał, rozwija się i otwiera kolejne sklepy pod szyldem Gama w nowych lokalizacjach. 30 października został uruchomiony sklep o pow. handlowej 300 mkw w gminie Ruda Huta.

Sieć Gama powiększa się o kolejne placówki mające powierzchnię do 100 mkw. w formacie Mini Gama. W ostatnich dniach października otworzono dwa nowe obiekty – w Turośni Kościelnej w województwie podlaskim oraz Nowych Łubkach w województwie mazowieckim.

X

Przeczytaj również