Jesteś tutaj

Advertisement

Społem Chełm otworzyło 16-tą Gamę

Nowy obiekt wybudowany na wzór poprzednich inwestycji firmy, tym razem w miejscowości Rejowiec oddalonej o około 20 km od Chełma, zlokalizowany przy osiedlu mieszkaniowym. Sklep o powierzchni handlowej blisko 300 mkw., wyposażono w nowoczesne urządzenia zgodnie ze standardami sieci Gama.

Uroczyste otwarcie dla zaproszonych gości i mieszkańców Rejowca odbyło się we wtorek – 27 sierpnia. Atrakcyjne promocje, zapraszający Gamuś i piknik odbywający się przed sklepem przyciągnęły liczne rzesze klientów. Społem Chełm jest nadal liderem liczby sklepów sieci Gama wśród Partnerów PSD. Prezes spółki Krzysztof Zając w oficjalnym przywitaniu zapowiedział, że to nie jest ostatnie słowo, firma znakomicie się rozwija w handlu detalicznym i będą poszukiwać kolejnych lokalizacji w okolicach Chełma.

Kategoria: 

Podobne artykuły

1 marca ruszyła wiosenna loteria sklepów sieci Gama i producenta słodyczy, firmy E. Wedel. Główna nagrodą w zabawie jest samochód osobowy marki Ford Fiesta. 

Niespełna dwa miesiące od otwarcia pierwszej Mini Gamy, Gminna Spółdzielnia w Wołominie otworzyła kolejny sklep z logo tej ogólnopolskiej marki. Obiekt o powierzchni sali sprzedaży 65 mkw. znajduje się w miejscowości Stare Grabie. Niewątpliwie do decyzji zarządu o otwarciu drugiego sklepu przyczyniły się pozytywne opinie klientów pierwszej placówki.

X