Jesteś tutaj

SPAR Polska otworzył kolejny sklep w Krakowie

W środę, 5 czerwca w stolicy Małopolski otwarty został kolejny sklep w ramach sieci franczyzowej SPAR Polska. Firma zapowiada kolejne otwarcie w następnym miesiącu.

Firma z Rzeszowa otworzyła kolejny sklep w Krakowie – SPAR Express o powierzchni 124 mkw., przy ulicy Opolskiej 112, w koncepcie convenience. Sklep jest czynny 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w weekendy sklep jest zamknięty z uwagi na lokalizację placówki – mieści się ona w O3 Business Campus, na który składają się trzy 11-piętrowe, nowoczesne biurowce. Nowo otwarty SPAR znajduje się na parterze jednego z budynków. Godziny działania sklepu dopasowane są do systemu pracy biurowców. Również oferta SPAR Express, podobnie jak innych sklepów sieci w Krakowie w koncepcie convenience, sprofilowana jest pod potrzeby pracowników biur, którzy będą stanowili trzon klientów sklepu. Właśnie z myślą o nich właściciel zadbał o szeroki wachlarz produktów dopasowanych do osób pracujących, mających niewiele czasu, pozwalający zaspokoić zarówno codzienne potrzeby spożywcze, jak i konieczność zakupu szybkich dań, spełniających rolę posiłków podczas pracy. Dzięki temu w sklepie można nabyć szeroką gamę przekąsek, zdrową żywność, schłodzone napoje, słodycze, kanapki, sałatki czy desery.

– To nasz kolejny SPAR – mówi pan Artur, przedstawiciel krakowskiego franczyzobiorcy. – Pierwszy otwieraliśmy na początku roku, w styczniu. Poprzedni sklep również jest usytuowany w biurowcu, dlatego zdążyliśmy już poznać specyfikę funkcjonowania oraz potrzeby tej grupy klientów. Znamy ich oczekiwania, potrafimy zapewnić produkty, które są najchętniej kupowane przez zapracowane osoby. Musi być szybko, smacznie i coraz częściej również zdrowo. Po tych kilku miesiącach możemy już też z całą pewnością powiedzieć, że podjęliśmy dobrą decyzję rozpoczynając współpracę ze SPAR Polska – bardzo cenimy sobie wsparcie, a jego ze strony sieci nam nie brakuje. Mogę zdradzić również, że w planach mamy już otwarcie kolejnego sklepu w sieci.

SPAR Polska nie ustaje w działaniach rozwojowych sieci franczyzowej liczącej 250 sklepów – firma zapowiada w następnym miesiącu otwarcie kolejnego sklepu w woj. małopolskim, w formacie SPAR.

Kategoria: 

Podobne artykuły

28 maja sieć sklepów Kefirek podpisała umowę franczyzową z siecią SPAR. Wkrótce zacznie się realizować proces rebrandingu 15 sklepów własnych sieci.

Wczoraj rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce, które potrwają do 12 sierpnia na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Sieć sklepów SPAR, obecna ze swoimi niezależnymi sklepami w 48 krajach, w tym ponad 250 w Polsce, od ponad 20 lat sponsoruje to najważniejsze, dla sportowców i fanów królowej sportu, wydarzenie na starym kontynencie.

X