Jesteś tutaj

SPAR i wycieczki marzeń

Wakacyjny konkurs marki „Ze Starego Spichlerza” i Biura Podróży Itaka  w polskich sklepach spożywczych SPAR został  rozstrzygnięty. Konkurs trwał od 8 lipca do 7 sierpnia 2016 roku. Aby wziąć w nim udział klienci  musieli  zakupić kabanosy i parówki marki „Ze Starego Spichlerza”, wymyślić kreatywne hasło reklamujące markę, a następnie zarejestrować swoje zgłoszenie na stronie internetowej konkursu. Nagrodami w konkursie były 3 vouchery na wakacje marzeń, w wysokości 4000 zł każdy, ufundowane przez Biuro Podróży Itaka. Komisja konkursowa wyłoniła najbardziej kreatywne hasła, a szczęśliwymi zwyciężczyniami zostały panie: Barbara Teter ze Stalowej Woli, Paulina Witkowicz z Krakowa oraz Anna Klupsz z Kurzej Góry.  Kolejny konkurs w sieci SPAR potrwa do 25 września br. Jest to konkurs urodzinowy, w którym można wygrać wycieczkę do Disneylandu dla całej rodziny, skutery, rowery, laptopy, tablety i roboty kuchenne. SPAR Polska obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia w Polsce, jest obecny na polskim rynku od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.  Sieć sklepów SPAR jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w stu procentach opiera się na polskim kapitale.

Kategoria: 

Podobne artykuły

10 maja br. sieć Spar uruchomiła kolejną placówkę. Sklep o powierzchni 150 m² i formacie Spar otwarto w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Kościuszki 39.

Kraków chyba długo nie odda palmy pierwszeństwa, co do liczby sklepów sieci SPAR w Polsce. To właśnie tam otwarty został kolejny obiekt. Sklep o powierzchni 106 mkw. działa w formacie SPAR Express.

X