Jesteś tutaj

SPAR Express w Ratajach Karskich

Sieć SPAR kolejny raz na przestrzeni ostatnich kilku tygodni uruchomiła nową placówkę. Sklep w formacie SPAR Express, o powierzchni 150 m², został otwarty w Ratajach Karskich (woj. świętokrzyskie).

Sklep mieści się przy mocno uczęszczanej drodze krajowej nr 79, w budynku, w którym wcześniej znajdował się sklep spożywczy. Obecnie został on zaadaptowany na potrzeby uruchomionej placówki i urządzony zgodnie z wymogami sieci. W nowo otwartym SPAR Express klienci mogą znaleźć to, czego do tej pory bardzo im brakowało w okolicznych sklepach – w jednym miejscu dostępny jest bogaty asortyment z różnych dziedzin, m.in. bardzo dobrze zaopatrzony dział owocowo-warzywny, wyroby mięsno-wędliniarskie, wyroby cukiernicze, nabiałowe czy kosmetyczno-chemiczne. Sklep oferuje również produkty marki własnej SPAR oraz ekonomicznej marki Lubię, a także cieszący się coraz większą popularnością asortyment marki premium – „Ze starego spichlerza”. Już samo otwarcie sklepu pokazało jak duże było zapotrzebowanie na tego typu placówkę, frekwencja i zainteresowanie otwarciem przerosły wszelkie oczekiwania właściciela. Lokalizacja placówki posiada również dodatkowy atut – w pobliżu sklepu znajduje się ogromny parking, mogący pomieścić nawet do 10 TIR-ów, co w znacznym stopniu przyczynia się do zwiększenia ruchu w sklepie, gdyż przejeżdżający kierowcy chętnie zatrzymują się tam na odpoczynek i zakupy w SPAR Express. Nowo otwarta placówka to już trzeci SPAR Express właściciela, Artura Wroneckiego, który bardzo chwali sobie współpracę z siecią: – Zdecydowałem się na franczyzę kolejnej placówki SPAR, gdyż bardzo odpowiada mi dostępność cenowa i asortymentowa, jaką oferuje swoim franczyzobiorcom sieć. Odczuwa się ciągły rozwój i chęć nieustannego ulepszania współpracy i oferty, co chwilę dostępne są nowe gazetki, nowe promocje. Bardzo mi odpowiada takie podejście. Krótko mówiąc, SPAR to sieć „o ludzkim obliczu”, dlatego nawet nie myślałem o wyborze innej. Wybór dokonał się sam.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W miejscowości Wąsosz (woj. dolnośląskie) przy Placu Wolności 5 otwarto kolejną placówkę sieci SPAR. Sklep ma powierzchnię 200 m2, posiada dwa stanowiska kasowe i został uruchomiony w formacie SPAR. Jest to już  217. placówka sieci w Polsce.

Wakacyjny konkurs w sklepach spożywczych SPAR marki „Ze Starego Spichlerza” i Biura Podróży Itaka  został  rozstrzygnięty. 

X

Przeczytaj również