Jesteś tutaj

Sklep Spar w Tomaszowie Lubelskim

10 maja br. sieć Spar uruchomiła kolejną placówkę. Sklep o powierzchni 150 m² i formacie Spar otwarto w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Kościuszki 39.

Sklep znajduje się w budynku zlokalizowanym w pobliżu osiedli mieszkaniowych, taka lokalizacja spowodowała duże zainteresowanie ofertą placówki, zwłaszcza w dniu otwarcia.

– Można powiedzieć, że Spar w Tomaszowie miał mocne wejście – mówi Anna Basznianin, Współwłaścicielka Spar w Tomaszowie Lubelskim. – W dniu otwarcia odwiedziło nas naprawdę dużo klientów, a niektórzy przychodzili nawet po kilka razy, mimo że czas oczekiwania w kolejce do kasy czy stanowiska mięsno-wędliniarskiego momentami wynosił nawet ponad godzinę. Dobre wyniki otwarcia czyli około 900 paragonów oraz opinie samych klientów pokazały, że Tomaszów potrzebował oferty handlowej w takim wydaniu – dodaje.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sklep Spar w Tarnowie uruchomił koncept Food to Go oferujący klientom zarówno tradycyjne dania obiadowe, kawę, słodycze, napoje, jak również szybkie przekąski. Jest to kolejna placówka Spar rozwijająca tego typu koncept.

Do sieci Spar dołączyły dwa sklepy w Częstochowie. Placówkę w formacie Spar Express przy ulicy Kościuszki otwarto 3 października, natomiast sklep w formacie Spar przy ulicy Wysockiego uruchomiono 10 października.

X