Jesteś tutaj

Sieć Carrefour ma nowych najemców

Carrefour w ubiegłym roku podpisał ponad 280 umów najmu i zapowiada, że w tym roku przedłuży kolejne 200 umów. Jest to efekt wprowadzanych przez sieć inwestycji związanych z modernizacją i odświeżaniem powierzchni handlowej. W centrach Carrefoura pojawiają się marki do tej pory niedostępne w portfolio sieci. – W 2016 roku podpisaliśmy z najemcami łącznie 284 umowy na wynajem blisko 40 tys. mkw. powierzchni handlowej. Aż 143 kontrakty dotyczyły przedłużenia istniejącej współpracy, co świadczy o satysfakcji obu stron – wyjaśnia Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

W nadchodzącym roku sieć planuje również modernizacje pięciu kolejnych centrów handlowych m.in. w Szczecinie, Białymstoku, Zgorzelcu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do końca bieżącego roku w Jastrzębiu Zdroju zakończy się pierwszy etap remodelingu Galerii Zdrój, a już teraz klienci tego centrum handlowego mogą zrobić zakupy w nowo otwartym salonie marki Diverse. To kolejna ze znanych marek modowych, która skorzystała z możliwości rozwoju swojej sieci, w modernizowanych galeriach należących do Carrefour.

Carrefour Polska utrzymuje założone tempo rozwoju sieci convenience na rok 2015. Na koniec września liczba otwartych w tym roku sklepów franczyzowych Carrefour w całej Polsce wyniosła blisko 90. Nowe sklepy w formatach: Express convenience, Express minimarket i Globi, zyskują nową aranżację i poszerzony asortyment produktów.

X