Jesteś tutaj

Sezonowe sklepy Żabki

Sieć Żabka rozszerza swoją obecność w najważniejszych miejscowościach turystycznych nad Bałtykiem. W tym sezonie działa już 12 specjalnych pawilonów. Władze sieci zapewniają, że w przyszłości pojawi się więcej modułowych sklepów.

Najwięcej sezonowych Żabek działa w Łebie – aż cztery. Dwie placówki znajdują się w Międzywodziu, Modułowe obiekty obecne są także m.in. w Władysławowie i Dziwnowie. Uruchamiane są one tylko w okresie letnim – od połowy czerwca, do połowy września.

Adam Manikowski, wiceprezes ds. operacyjnych sieci Żabka, w rozmowie z portalem money.pl przyznał, że pomysł się przyjął i w kolejnych latach można się spodziewać większej liczby takich sklepów

Oferta placówek skierowana jest do urlopowiczów i różni się od tej dostępnej w stałych punktach sieci. Największym zainteresowaniem cieszą się napoje, lody, kanapki, szybkie przekąski oraz smoothie. Uznanie odwiedzających zdobyła także oferta małej gastronomii w ramach Żabka Café.

Źródło: money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sklep Żabka przy ulicy Jana Pawła II znany jest niemal każdemu mieszkańcowi Gliwic. Placówka funkcjonuje już od 15 lat, a prowadzi ją od samego początku przedsiębiorcza franczyzobiorczyni – Pani Lucyna Kowalik, która opowiada o swoich początkach handlu w centrum miasta.

Ponad 27% wypłat gotówki w ramach usługi Cashback w Polsce dokonywanych jest w sieciach Żabka i Freshmarket. Klienci sklepów coraz chętniej wypłacają pieniądze podczas codziennych zakupów. O atrakcyjności usługi w Żabkach i Freshmarketach decydują m.in.: łatwy dostęp do gotówki w ponad 4000 punktów w całej Polsce, brak prowizji pobieranych przez firmę Żabka Polska i możliwość wypłacenia każdej kwoty do 300 zł bez konieczności udania się do bankomatu.

X