Jesteś tutaj

Sezonowe sklepy Żabki

Sieć Żabka rozszerza swoją obecność w najważniejszych miejscowościach turystycznych nad Bałtykiem. W tym sezonie działa już 12 specjalnych pawilonów. Władze sieci zapewniają, że w przyszłości pojawi się więcej modułowych sklepów.

Najwięcej sezonowych Żabek działa w Łebie – aż cztery. Dwie placówki znajdują się w Międzywodziu, Modułowe obiekty obecne są także m.in. w Władysławowie i Dziwnowie. Uruchamiane są one tylko w okresie letnim – od połowy czerwca, do połowy września.

Adam Manikowski, wiceprezes ds. operacyjnych sieci Żabka, w rozmowie z portalem money.pl przyznał, że pomysł się przyjął i w kolejnych latach można się spodziewać większej liczby takich sklepów

Oferta placówek skierowana jest do urlopowiczów i różni się od tej dostępnej w stałych punktach sieci. Największym zainteresowaniem cieszą się napoje, lody, kanapki, szybkie przekąski oraz smoothie. Uznanie odwiedzających zdobyła także oferta małej gastronomii w ramach Żabka Café.

Źródło: money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ponad 27% wypłat gotówki w ramach usługi Cashback w Polsce dokonywanych jest w sieciach Żabka i Freshmarket. Klienci sklepów coraz chętniej wypłacają pieniądze podczas codziennych zakupów. O atrakcyjności usługi w Żabkach i Freshmarketach decydują m.in.: łatwy dostęp do gotówki w ponad 4000 punktów w całej Polsce, brak prowizji pobieranych przez firmę Żabka Polska i możliwość wypłacenia każdej kwoty do 300 zł bez konieczności udania się do bankomatu.

59% kobiet i 41 % mężczyzn korzysta z usługi „Drobne rachunki” w sklepach  Żabka i Freshmarket. Na to, aby szybko i wygodnie opłacić swoje comiesięczne rachunki za prąd, gaz, czynsz czy telefon, decydują się przede wszystkim osoby w wieku powyżej 50 lat. Na popularność tej usługi wpływają: atrakcyjne godziny otwarcia sklepów obu sieci i ich lokalizacja, brak kolejek oraz możliwość zapłacenia rachunków podczas dokonywania  codziennych zakupów.

X