Jesteś tutaj

Rosyjski dyskont wejdzie do Polski

Torgservice PL – tak nazywa się założona w Krakowie spółka, która będzie zarządzała dyskontami Mere na terenie Polski. Mere to marka, pod którą w naszym kraju będzie działać rosyjska sieć, za Bugiem znana jako Svetofor.

Do końca tego roku ma powstać pierwszych 8 dyskontów Mere w Polsce, a docelowo ma ich być w naszym kraju ponad 100. Rosjanie chcą też wejść na rynek niemiecki i rumuński. Na razie firma ma około 800 sklepów w Rosji, na Białorusi, w Kazachstanie i Azerbejdżanie.

Źródło: money.pl

Kategoria: 

Podobne artykuły

Instytut Monitorowania Mediów zbadał wydatki reklamowe w grudniu 2017 r. w wybranych branżach: farmaceutycznej, finansowej, handlowej, motoryzacyjnej i telekomunikacyjnej. Ostatni miesiąc w roku upłynął pod znakiem kampanii skoncentrowanych na motywach związanych z okresem świątecznym oraz noworocznym.

Sieć supermarketów Mila otrzymała prestiżowy Certyfikat JAKOŚĆ ROKU® 2016 w największym ogólnopolskim programie projakościowym, organizowanym przez Fundację Qualitas – Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych.

X